רשמי: ליונל סקאלוני מונה למאמן ארגנטינה

יחליף זמנית את סמפאולי. ורון: לא צריך לבנות על שחקן אחד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.18 - 10:13
תחילת כתבה

בעוד היא מנסה להיבנות מחדש אחרי הכישלון במונדיאל, נבחרת ארגנטינה מינתה מחליף לחורחה סמפאולי, לפחות באופן זמני. ליונל סקאלוני, שעבד בצוות של המאמן הקודם ינהל את משחקי הידידות הקרובים של האלביסלסטה בחודש סמפטבר ומי יודע, אם הנבחרת תרשים, אולי יזכה למינוי קבוע.

סקאלוני, שנמצא עם הנבחרת עד גיל 20 בטורניר בספרד, יעבוד לצידם של עוזריו, פאבלו איימאר ומרטין טוקאלי. המאמן בן ה-40 לא מביא איתו רזומה מרשים מדי. בעונה שעברה היה עוזרו של סמפאולי בסביליה ולאחר מכן עבר איתו לנבחרת. בקריירת המשחק שלו רשם שבע הופעות בלבד באלביסלסטה ושיחק, בין השאר, בלאציו, דפורטיבו לה קורוניה ורסינג סנטאנדר.

בינתיים, אחד השחקנים הארגנטינאים הגדולים בכל הזמנים, חואן סבסטיאן ורון, התבטא איך לדעתו צריך להיראות העתיד של הנבחרת, ויש לו כמה רעיונות מפתיעים. "זה הזמן לבנות קבוצה", ציין ורון, "כמובן שאם מסי נחוש להיות חלק מהנבחרת צריך לערב אותו, אבל אנחנו צריכים להכין נבחרת ולא לחשוב כל הזמן על שחקן אחד שיציל אותנו. כשאני מסתכל על הנבחרות האחרון רק מתחוור יותר ויותר שצריך לבנות קבוצה".

לגבי עמדת המאמן, לוורון יש שני מועמדים מובילים: "כולם חשובים על אותם שמות, אבל אנחנו צריכים לראות מי פנוי כי לא מדובר במשהו פשוט. אני חושב שהאופציות הכי טובות הן פוצ'טינו וסימאונה".

הדפס