דיווח: אוזיל עלול לסיים את דרכו בנבחרת

סקיי פירסמה את רשימת "קורבנות המונדיאל" של לב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.18 - 15:53
תחילת כתבה

חודש בלבד עבר מאז ההשפלה המביכה וההיסטורית של נבחרת גרמניה משלב הבתים של המונדיאל. התקשורת ממשיכה לעסוק במפלה וטוענת כי ארבעה שחקנים עלולים לשלם את המחיר של הפיאסקו הגדול בתולדות המנשאפט.

המאמן יואכים לב יציג לציבור ב-29 באוגוסט את הדו"ח שלו על הנעשה ברוסיה, כאשר נשיא ההתאחדות רינהארד גרינדל כבר רמז על שינויים פרסונלים שיבצעו בסגל לקראת ליגת האומות שתיפתח בספטמבר.

לפי הדיווח של סקיי ספורטס הגרמני, מסוט אוזיל הוא השחקן הראשון שעלול לשלם את המחיר. הקשר בן ה-29 הציג יכולת חלשה ביותר, ארבע שנים אחרי שהוביל את גרמניה לזכיה במונדיאל. בנוסף הוא היה מעורב בתקרית הדיפלומטית עם נשיא טורקיה ארדואן, שלא הוסיף שקט ערב פתיחת המשחקים.

גם אילקאי גונדוגאן הופיע בתמונה הפוליטית מעוררת המחלוקת ולא הביע על כך חרטה עד עצם היום הזה. הקהל הגרמני שרק לו בוז במשחק הידידות האחרון מול ערב הסעודית ונראה כי לב יעדיף לנפות אותו  מהנבחרת ולתת צ'אנס לשחקנים אחרים.

שחקן אחר על המוקד הוא מאריו גומס בן ה-33 שנמצא הרבה מעבר לשיא שלו והיה חלש בדקות המעטות שקיבל במונדיאל. ייתכן והחלוץ של שטוטגארט יקבל החלטה בעצמו שלא להמשיך במדים הלאומים ולפתוח את הדלת לשחקנים צעירים.

השם האחרון הוא סמי חדירה שהיה החלש ביותר בנבחרת בהפסד למקסיקו במשחק הפתיחה בחודש יוני. הקשר של יובנטוס כבר בן 31 ואמר לאחרונה בבילד: "אדבר עם יואכים לב ואז נראה מה יהיה לגבי העתיד שלי בנבחרת". כלומר העתיד שלו במדים הלאומיים לוט בערפל.

הדפס