אתם קבעתם: זכייה של קרואטיה תרגש יותר

צרפת עדיפה, אבל לבלקנים מגיע תואר. תוצאות הסקר

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.18 - 06:58
תחילת כתבה

כמעט חודש שלם של טירוף מונדיאל מאחורינו ונותרנו עם שתי נבחרות בלבד - צרפת וקרואטיה שתיאבקנה ביום ראשון הקרוב על התואר הנכסף ועל הזכות להפוך ל"אלופת עולם".  ביקשנו מכם להכריע בסקר לגבי הסוגיות הכי חמות לקראת המשחק הענק - מי תזכה, מה יכריע את הגמר, איזו זכייה תרגש יותר, מי הרשימה יותר במהלך הקמפיין ולמי יתרון על הקווים? הנה מה שקבעתם:

56 אחוזים מהגולשים שהסתתפו בסקר בטוחים שצרפת תזכה במונדיאל לראשונה מאז 1998, לעומת 44 אחוזים שמאמינים בכל זאת בנבחרת המרגשת של קרואטיה. כששאלנו מה יכריע את הגמר - 47 אחוזים מהגולשים טענו שהעוצמה והכישרון של נבחרת צרפת, אבל לעומתם מי שהלך דווקא עם קרואטיה טען שהקישור הקרואטי יעשה את ההבדל (38 אחוזים). מה לגבי העייפות של הבלקנים אתם שואלים? רק 12 אחוזים טוענים שזה ישפיע.

איזו זכייה תרגש אתכם יותר? כאן התשובות חד משמעיות - לא פחות מ-79 אחוזים מהצבעות הגולשים הלכו לקרואטיה, שזכייה ראשונה שלה אי פעם תרגש אתכם הרבה יותר מאשר זכייה של צרפת, שקיבלה רק 21 אחוזים מהקולות. שאלנו אתכם גם מי הרשימה יותר וכאן הלכתם על צרפת שקיבלה 52 אחוזים מהקולות לעומת 48 של הקרואטים ולמי היתרון על הקווים? גם כאן צרפת מנצחת עם 64 אחוזים לדשאן ו-36 אחוזים לדאליץ'.

הדפס