רונאלדו: "ניימאר איכזב. יש לו מה ללמוד"

"אל פנומנו" בביקורת נוקבת על כוכב ברזיל: "כולם ציפו ליותר. הוא עדיין צעיר מאוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.18 - 11:01
תחילת כתבה

עולה אחת לגמר המונדיאל כבר יש לנו והיריבה שלה תיקבע הערב (רביעי, 21:00) במפגש ענק בין אנגליה לקרואטיה, אבל מסתבר שההדחה של ברזיל ברבע הגמר עדיין מהדהדת ויוצרת כותרות. הפעם כוכב העבר של הסלסאו, רונאלדו, העביר ביקורת נוקבת כלפי ניימאר והיכולת שלו בגביע העולמי.

"כולנו ציפינו ממנו ליותר", אמר "אל פנומנו" על כוכב פ.ס.ז' והנבחרת. "הוא השחקן הכי גדול של ברזיל ולא ראינו ממנו מספיק. אני לא יודע אם זה בגלל הניתוח שהוא עבר ברגל או בגלל בעיות אחרות, אבל ראיתי אותו פשוט מוגבל על המגרש. להגיע למונדיאל אחרי פציעה ושיקום של שלושה חודשים ולנסות לשחק כאילו לא קרה כלום זה קשה מדי".

רונאלדו נשאל מהי לדעתו הסיבה שניימאר לא הצליח לסחוב את ברזיל לזכייה במונדיאל, או לשלבים המאוחרים יותר לכל הפחות, וענה: "ניימאר עדיין צעיר מאוד. יש לו הרבה כישרון והוא אחד שיודע לקחת אחריות, אבל יש לו עוד הרבה מה ללמוד".

כפי שכבר פורסם, ניימאר "בילה" על הדשא במהלך המונדיאל לא פחות מ-14 דקות במצטבר, יותר מכל שחקן אי פעם בגביע העולמי. "לפני חמש שנים שאלתי אותו על הקפיצות שלו והוא הסביר לי שהוא עושה את זה אחרי שהוא חוטף בעיטה כדי שהמכה לא תהיה קשה יותר. גם לי קרה הרבה בעבר שהרגשתי שבועטים בי ומרביצים לי והשופט לא שרק".

הדפס