רק ל-14% מהאוהדים בארץ מסי חסר בחצי הגמר

משתמשי ליגת האוהדים הכתירו את צרפת לראויה ביותר לזכייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.18 - 16:53
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

ביחד עם כריסטיאנו רונאלדו, ליאו מסי הוא הכדורגלן הכי אהוב בישראל. אבל אם תשאלו את אוהדי הכדורגל, שזה בדיוק מה שעשינו, תגלו שמסי ונבחרת ארגנטינה שלו לא ממש חסרים בחצי גמר מונדיאל  2018 שישוחק היום ומחר.

ביקשנו מעשרות אלפי המשתתפים ב"ליגת האוהדים" לספר לנו איזו אלופת עולם לשעבר הכי חסרה להם בקרב 4 האחרונות בטורניר ברוסיה, ואת הרוב הגורף של הקולות קיבלה ברזיל עם 58.2% הצבעות. נבחרת ספרד, שהודחה כבר בשמינית הגמר, זכתה ל-14.7% מהקולות, קצת יותר מארגנטינה ומסי עם 13.8%. רביעית ואחרונה הייתה גרמניה, אלופת העולם היוצאת, שזכתה ל-13.3%.

בצד השני של המתרס שאלנו את החברים "בליגת האוהדים" גם על 4 הנבחרות שהעפילו לחצי הגמר, ורצינו להבין מי לדעתם היא הנבחרת הכי ראויה לזכות בגביע הנכסף. התשובה הנפוצה ביותר, שלא במפתיע, הייתה נבחרת צרפת, היחידה בחצי הגמר שהוכתרה כמועמדת רצינית לזכייה עוד לפני הטורניר, עם 43.2% קולות.

לדעת המשתמשים, בלגיה היא הנבחרת השנייה הכי ראויה להיות אלופת העולם בזכות 36.4% הצבעות. עבור אנגליה הצביעו 11.8% מהאוהדים, ורק 8.6% בחרו בקרואטיה שכדי להגיע לחצי הגמר נאלצה לעבור פעמיים דו-קרב פנדלים.

ומה דעתכם?

להורדת האפליקציה:
אנדרואיד
: https://goo.gl/ptDFXf
אייפון: https://goo.gl/2DJ57f

הדפס