נכון לעכשיו: סמפאולי ממשיך בארגנטינה

המאמן וטאפיה ייפגשו בסוף יולי כדי להעריך את מצב הנבחרת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.18 - 21:15
תחילת כתבה

נכון לעכשיו: חורחה סמפאולי נשאר מאמן נבחרת ארגנטינה. בתום פגישה עם יו"ר ההתאחדות צ'יקי טאפיה הוחלט כי המאמן בן ה-58 ימשיך להדריך את האלביסלסטה, זאת למרות הכישלון במונדיאל 2018 וההדחה בשמינית הגמר.

אחרי ההפסד לצרפת ובשל העובדה כי הנבחרת עלתה בקושי לשמינית, בארגנטינה תלו את הביקורות בעיקר במאמן ובדרכו. למרות זאת, צ'יקי טאפיה החליט לתת לו את התמיכה הדרושה ונכון לעכשיו הוא ימשיך לעמוד על הקווים וינסה להשיב את האלביסלסטה לפסגה. בינתיים, סמפאולי יאמן את הנבחרת עד גיל 20 כבסוף חודש יולי תיערך פגישה נוספת בין הצדדים כדי לבחון את ההתקדמות.

סמפאולי מונה למאמן ארגנטינה בחורף 2017, אחרי תקופה מוצלחת בסביליה ונתלו בו תקוות רבות, בעיקר בזכות מערכת היחסים המצוינת עם ליאו מסי, מה שהתברר כטעות  לפחות בטורניר הנוכחי. לפי הדיווח של "אולה", אחת מהסיבות לכך שימשיך על הקווים היא בגלל הפיצויים הגבוהים שיקבל אם יפוטר, על סך יותר משמונה מיליון דולר.

אי הוודאות בנוגע לנבחרת ארגנטינה ובעיקר המשך דרכו של מסי בה, עדיין חוגג ובמדינה השאפתנית יקוו כי סמפאולי יצליח לגרום לכך שיישאר. כזכור, לאחר ההדחה בשמינית הגמר חאבייר מסצ'ראנו ולוקאס ביגליה הודיעו על פרישה וייתכן שמדובר רק בתחילתו של גל הפרישות.

הדפס