אוספינה בדיכאון: "פנדלים זה כמו לוטו"

הלם בקולומביה מההדחה. פקרמן גאה: "נלחמנו כמו אריות", פלקאו: "נחזור חזקים יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.18 - 07:22
תחילת כתבה

בין ייאוש לאופוריה, וחוזר חלילה. זוהי הדרך הטובה ביותר את מה שחוותה אמש (שלישי) נבחרת קולומביה שנפרדה מגביע העולם באופן כואב לב לאחר הפסד 4:3 לאנגליה בבעיטות הכרעה בשמינית גמר גביע העולם.

לוס קפטרוס כבר ראו את עצמם ברבע הגמר אחרי שהצליחו להשיג שער שיוויון דרמטי עמוק בתוך תוספת הזמן מראשו של ג'רי מינה, שמחק יתרון מהארי קיין, וגם חזו בהחמצת פנדל של ג'ורדן הנדרסון, אבל ג'ורדן פיקפורד ואריק דייר שלחו אותם חפויי ראש בחזרה לבוגוטה. חאמס רודריגס, שלא היה בסגל, פרץ בבכי על הספסל בסיום.

"הנבחרת שלי הראתה כמה היא אמיצה", סיפר מאמן קולומביה, חוסה פקרמן, "נלחמנו כמו אריות ולרגע לא חשבנו להרים ידיים. הגישה שלנו הייתה נכונה לכל אורך המשחק. רצינו להגיע עד הסוף ועשינו הכל כדי לעמוד במטרה. שתי הנבחרות התאימו את עצמן למעמד".

בעוד פקרמן בחר לשבח את השחקנים שלו, על נבחרת אנגליה היו לו דברים אחרים להגיד ודווקא פחות חיוביים: "הם כל הזמן נופלים ברחבה ומחפשים פנדלים. זה בעייתי מאוד וזה לא היה פשוט עבור השחקנים שלי להתמודד עם זה. האנגלים כל הזמן התנגשו בנו ונפלו בעצמם".

רדאמל פלקאו, שחלם להשכיח את חסרונו של חאמס רודריגס ולסחוב את קולומביה על הגב שלו לרבע הגמר, התקשה להסתיר את הכאב בסיום: "נלחמנו עם כל הכוח והנשקים שהיו לנו. בנשימה האחרונה שלנו הצלחנו להשיג שיוויון, אבל לצערי זה לא היה מספיק הפעם. המשחק היה שיוויוני והיה יכול ללכת לכל כיוון, כולל לניצחון שלנו. אני מבטיח שקולומביה תחזור חזקה יותר".

"אני גאה בנבחרת שלנו ועל מה שהיא הראתה בגביע העולם", סיכם בסיום שוער הנבחרת, דויד אוספינה, "אנחנו הולכים הביתה עם לא מעט עצב, אבל זה הזמן להרים את הראש. נתנו את הכל הערב, כל אחד ואחד מאיתנו".

"פנדלים זה כמו למלא לוטו", הוסיף השוער, "היה לי מזל שהצלחתי לעצור בעיטה אחת, אבל אז החמצנו פעמיים לרוע המזל. בכל מקרה אני גאה בחברים שלי ובצוות המקצועי של הנבחרת".

הדפס