שמייכל: "אכזבה עצומה לצד גאווה גדולה"

הדנים נפרדים מגביע העולם. השוער: "קשה לי מאוד לדבר עכשיו". האריידה: "הכדורגל אכזרי לפעמים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.18 - 00:37
תחילת כתבה

עוד יום דרמטי כזה, ונצטרך עוד רופאים ופרמדיקים. אחרי דו קרב פנדלים בו רוסיה הדיחה את ספרד, קרואטיה הצטרפה למארחת אחרי 1:1 בתום 120 דקות ו-2:3 מהנקודה הלבנה על דנמרק. למרות המון דפיקות לב והחמצת פנדל של לוקה מודריץ' בדקה ה-116, הבלקנים ממשיכים הלאה ויפגשו את רוסיה ביום שישי בערב בקאזאן.

"זאת הרגשה מוזרה", סיפר בסיום קספר שמייכל, שמסיים מונדיאל גדול מבחינה אישית ונבחר לאיש המשחק, "יש אכזבה אדירה לצד גאווה גדולה מההופעה שלנו. הייתה לנו הזדמנות גדולה להעפיל לרבע הגמר הערב".

"אני חושב שהיינו טובים יותר מקרואטיה במחצית השנייה", הוסיף השוער בן ה-31, "קשה לי מאוד לתאר את מה שאני מרגיש עכשיו במילים. רצינו מאוד להמשיך קדימה, אבל זה הכדורגל".

"שלושת השחקנים הכי טובים שלנו בפנדלים החמיצו הערב", סיכם בצער מאמן נבחרת דנמרק, האגה האריידה, "אני מרגיש צער בשביל קספר וכל הנבחרת. אלו הפנדלים, זה יכול להיות אכזרי הרבה פעמים".

מודריץ', שכמעט והפך לגיבור הטרגי אך בדו קרב הצליח סוף סוף להכניע את קספר שמייכל, אמר בסיום: "היה חם מאוד וקשה מאוד לרוץ על כר הדשא. הרגשתי רע מאוד אחרי החמצת הפנדל, למדתי כל הבוקר איך להכניע את שמייכל".

הדפס