"עתידי? לא הזמן לדבר. יש דור צעיר מוכשר"

רומז על פרישה? רונאלדו: "בהמשך אתייחס להמשך דרכי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.07.18 - 06:25
תחילת כתבה

פורטוגל הודחה אתמול (שבת) ממונדיאל 2018 אחרי הפסד 2:1 לאורוגוואי בשמינית הגמר. אלופת אירופה תראה את המשך הטורניר מהבית, כאשר כריסטיאנו רונאלדו שוב כשל בגביע העולם הרביעי שלו לכבוש בשלב הנוק-אאוט. זהו ההפסד הראשון של הנבחרת של פרננדו סנטוס כאשר CR7 משחק מאז 2014, אחרי רצף של 31 משחקים בלתי מנוצחים.

"הטורניר הזה היה טוב מבחינתנו. אני גאה בעבודה של הנבחרת", כריסטיאנו רונאלדו תיאר את התחושות אחרי המשחק ושלח רמז לגבי פרישה אפשרית, "העתיד שלי? יהיה עוד זמן לדבר על זה. בכל מקרה, פורטוגל תמשיך להיות אחד מהנבחרות הטובות בעולם. יש לנו דור צעיר ומלא אמביציה. אני בטוח שהעתיד ורוד. נבחרת פורטוגל תמשיך להעניק אושר לאוהדיה".

"זה לא מרגיש נכון מה שקרה כאן, הגיע לנו יותר והתוצאה לא הוגנת", אמר פרננדו סנטוס. "פורטוגל עשתה מספיק בשביל שתהיה תוצאה אחרת. נכנסנו למשחק היטב, הצלחנו לייצר מצבים, אבל אורוגוואי תפסה אותנו וכבשה ראשונה. בחצי השני היינו יותר דומיננטיים, אבל ככה זה הכדורגל. זה עצוב, כולנו עצובים, קיווינו להמשיך בטורניר, אבל לא הצליח לנו".

המאמן המפסיד הוסיף על הכוכב הגדול שלו, כריסטיאנו רונאלדו: "יש לו עוד הרבה מה לתת לכדורגל של פורטוגל. אני מקווה שהוא יישאר כדי לעזור לצעירים שלנו להתפתח. יש לנו נבחרת עם הרבה שחקנים צעירים, וכמובן שאנחנו רוצים שהוא יהיה איתם".

"אנחנו חייבים לקבל את זה שהפסדנו ולא להתעסק עם השיפוט", אמר ברנרדו סילבה בסיום. "אני חושב שהגיע לנו יותר היום, אבל אנחנו צריכים לספק את היכולת הכי טובה שאפשר ולהימנע מטעויות. לא עשינו זאת היום וזה מאד מאכזב את כולנו".

הדפס