"לאקי לוזרס", "קראמבה, איזה גולאסו של ינוזאי!"

עיתוני בלגיה חגגו את שער הניצחון שסידר להם מאזן מושלם ומפגש מול יפן בשמינית הגמר. בממלכה לא התאבלו וחלק מכלי התקשורת חושב שאנגליה דווקא הרוויחה מההפסד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.18 - 07:03
תחילת כתבה

נבחרת אנגליה יכולה לסמן וי על המשימה הראשונית בגביע העולם, לאחר שסיימה במקום השני בבית והעפילה לשמינית הגמר, שם תפגוש את קולומביה. בנוסף, נבחרת שלושת האריות תשתלב בצד של ההגרלה שנחשב על הנייר ליותר נוח, כשאם היא תגבר על הדרום אמריקניים היא תפגוש את המנצחת בין שבדיה לשווייץ.

"לאקי לוזרס", זעקה הכותרת של הדיילי סטאר, שכיוונה לקו המחשבה הזה. "האם ההפסד הזה לא היה הכי פחות כואב בתולדות הנבחרת? האם אנגליה לא הפסידה בקרב אבל ניצחה במלחמה?" המשיך העיתון.

הדיילי אקספרס היה קצת יותר ביקורתי והביע תמיהה לגבי ההרכב של גארת' סאות'גייט. שאר כותרות העיתונים הודיעו בלאקוניות כי קולומביה היא היריבה הבאה של נבחרת שלושת האריות. ככה זה באנגליה, רק כישלונות מוציאים את הטוב ביותר מעיתוני הממלכה.

עיתוני בלגיה פרגנו לעדנאן ינוזאי ורוברטו מרטינס שהובילו את השדים האדומים לפסגת הבית ומפגש עם יפן בשמינית הגמר. "שער הפלא של ינוזאי סידר לבלגיה את הבכורה".

ה-DH הבלגי בחר בכותרת יותר סגנונית בה נכתב: "קראמבה, איזה שער!". בכתבה עצמה כתב העיתון ציין כי אין יותר מדי מה לקחת מהמשחק מלבד השער היפהפה ושלוש הנקודות שקבעו כי בלגיה רושמת שלב בתים שני ברציפות עם מאזן מושלם.

הדפס