לב: "אין לי הסבר למה שקרה. הודחנו בצדק"

גרמניה באבל. הומלס: "המשחק הטוב האחרון שלנו היה ב-2017. קשה לבטא את ההרגשה במילים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.06.18 - 19:55
תחילת כתבה

היסטוריה. זה מה שקיבלנו היום (רביעי) לאחר שאלופת העולם גרמניה הודחה בסיום שלב הבתים ולמרבה האכזבה שלה, היא אפילו סיימה במקום האחרון בבית 5, מאחורי שבדיה, מקסיקו ודרום קוריאה. לראשונה אי פעם המנשאפט חוזרת הביתה מבלי שהעפילה לשלבי הנוק-אאוט.

"ברגע זה קשה לי להסביר למה הודחנו", אמר המאמן יוגי לב, "האכזבה היא עצומה. לא הגיע לנו להניף את גביע העולם פעם נוספת, וגם לא הגיע לנו לעלות לשמינית הגמר. במשחק הזה היה חסר לנו הרוגע שיש לנו בדרך כלל. גם הדינמיות שהובילה למצבים והזדמנויות לא הייתה שם, ככה שהודחנו בצדק".

"אני בשוק", המשיך המאמן שלאחרונה האריך את חוזהו בנבחרת עד 2022, "לא התרשמתי לפני המשחק שהשחקנים שלי לחוצים. איך ממשיכים מכאן? נצטרך להירגע ואז לדבר על העתיד. אני לא חושב שהעתיד של הכדורגל הגרמני שחור. יש לנו הרבה שחקנים צעירים וטובים שיוכלו להוביל אותנו קדימה. אם נסיק את המסקנות הנכונות אין סיבה שלא נמשיך קדימה בצורה טובה".

"הפעם האחרונה שבה הצגנו משחק טוב הייתה באפריל ב-2017", אמר מאטס הומלס, "קשה לי מאוד לבטא את ההרגשה במילים, עד השנייה האחרונה האמנו שאנחנו יכולים לעשות את זה. היו לנו הרבה הזדמנויות וגם אני הייתי חייב להבקיע. הקבוצות שלכאורה נחשבות ליותר קטנות מצליחות מאוד בטורניר הזה".

"צריך להגיד את האמת, לא הגיע לנו לעלות", אמר קפטן הנבחרת מנואל נוייר, "אף אחד מאיתנו לא נראה כאילו הוא רוצה לקרוע את הדשא. לא שכנענו באף משחק ולא נראינו כמו נבחרת גרמניה האמיתית. אנחנו האחראים היחידים לכישלון הזה. זה פשוט פאתטי".

"זאת אכזבה עצומה, תסכול גדול", אמר אוליבר בירהוף, המנהל הטכני של גרמניה, "אנחנו חייבים לקבל את התוצאה הזאת ולהסתכל קדימה. זה לא הזמן המתאים בשביל לנתח כל פסיק מהטורניר, יהיה לנו זמן לזה בהמשך. אני מניח שלב ימשיך עם הנבחרת".

הדפס