סוארס: "אנחנו ממשיכים לעשות היסטוריה"

חלוץ אורוגוואי חגג העפלה: "היינו בלחץ במשחקים הראשונים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.18 - 19:38
תחילת כתבה

אורוגוואי יכולה לסמן וי נוסף. הנבחרת של אוסקר טבארס, שהגיעה לגביע העולם עם תקוות גדולות, הייתה רחוקה מלהרשים בשני משחקי הפתיחה, אבל סיימה את שלב הבתים עם מאזן מושלם לאחר שהיום (שני)  גברה 0:3 על המארחת רוסיה. לואיס סוארס כבש שער שני בטורניר, דניס צ'רישב שוב מצא את הרשת, אבל לצערו הפעם זה היה שער עצמי, ואדינסון קבאני חתם כשעלה לראשונה על לוח התוצאות בטורניר.

מנגד, רוסיה נחתה לקרקע אחרי שני ניצחונות קלים, מול ערב הסעודית ומצרים, וסיימה במקום השני בבית. התכולים לעומתם סיימו בפסגת בית 1 וכעת שתי הנבחרות מחכות לתוצאות בית 2 כדי לדעת מול מי תתמודדנה בשלב שמינית הגמר.

רק שני שחקנים כבשו עבור אורוגוואי בשלושה מונדיאלים שונים - לואיס סוארס ואדינסון קבאני. "אנחנו רוצים להמשיך לגדול בגביע העולמי והדבר הטוב ביותר היום היה שניצחנו ביותר משער אחד. זה נהדר לסיים במקום הראשון בפעם הראשונה", אמר בסיום סוארס שזכה גם בתואר איש המשחק.

החלוץ המשיך: "אני לא מודאג משיאים אישיים, אני רוצה להגיע למטרות שלי עם הנבחרת - לעבוד כיחידה וצניעות. אנחנו ממשיכים לעשות היסטוריה. אני מודה על כל התמיכה שאני מקבל, מודה לכל הקהל שהגיע מאורוגוואי ושמח שאנחנו מחזירים להם על המאמץ". 

סוארס ניסה להסביר את ההבדלים לעומת שני הניצחונות המינימליים: "בשני המשחקים הראשונים היינו לחוצים בגלל שלא רצינו לעשות טעויות שיכולות להיות גורליות. היום עלינו בגישה שונה והפרספקטיבה הזאת עזרה לנו. זה מה שראינו על המגרש".

הדפס