סאות'גייט: "נהניתי יותר מהניצחון על טוניסיה"

אנגליה חגגה ניצחון ענק על פנמה. הרנן גומס: "יכול היה להסתיים גרוע יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.18 - 18:10
תחילת כתבה

לא מעט שיאים שברה היום (ראשון) אנגליה בדרך לניצחון המהדהד 1:6 על פנמה שהבטיח לה את הכרטיס לשמינית הגמר. התצוגה של האנגלים היה מצוינת, אבל חייבים להודות, פנמה היא נבחרת חלשה מאוד ואם האנגלים היו רוצים, זה יכול היה להיגמר בתוצאה אסטרונומית.

"אני שמח מה"אכזריות" שלנו בחצי השעה הראשונה", סיפר גארת' סאות'גייט. "זה מוזר, אבל נהניתי יותר מהניצחון על טוניסיה, כי שם זה התפרץ ברגע האחרון. המשחק הזה נגמר כבר אחרי 45 דקות".

"בינתיים הדברים הולכים לכיוון שלי", אמר בסיום הארי קיין שכבש שלושער, "לחלוצים יש לפעמים תקופות קשות, אז אני שמח מאוד מהמצב. הגול השלישי היה אחד הכי מקריים בקריירה שלי. אני מקווה שנמשיך באותה צורה".

"אני חושב שזה יכול היה להיגמר אפילו בהפרש גדול יותר", סיכם מאמן פנמה, הרנן דריו גומס, "שיחקנו נגד שתי נבחרות גדולות, בלגיה ואנגליה. זה מצוין כי הדרך הכי טובה ללמוד היא לשחק נגד יריבים כאלה. אנגליה היא נבחרת אדירה".

"התרגשתי מאוד כשכבשנו", הוסיף גומס, "פליפה באלוי יפרוש מהנבחרת לאחר הטורניר ואלוהים בירך אותו. כשאתה עושה דברים בפעם הראשונה אז הכל הרבה יותר מרגש, בטח כשזה שער ראשון למדינה במונדיאלים".

הדפס