רוקאביצה נותר מחוץ לסגל אוסטרליה, קייהיל בפנים

אובדן של 220 אלף דולר למכבי חיפה בשל הניפוי של החלוץ. מונדיאל רביעי לכוכב הוותיק בן ה-38. ואן מרוויק שהחליט לנפות גם את טרויסי, כלל בסגל 3 נציגים מהליגה המקומית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.18 - 23:48
צילום: Getty
צילום: Getty
תחילת כתבה

המונדיאל הולך ומתקרב. יומיים לפני המועד האחרון לפרסום הסגלים הסופיים לגביע העולם, אוסטרליה פרסמה את רשימת 23 השחקנים שיטוסו לרוסיה. מי שנותר בחוץ הוא חלוץ מכבי חיפה, ניקיטה רוקאביצה. המשמעות היא: הפסד של 220 אלף דולר לירוקים.

רוקאביצה השתתף במחנה האימונים של אוסטרליה, בו נטלו חלק 27 שחקנים, אך לא שותף במשחק ההכנה מול צ'כיה. בנוסף אליו, גם פראן קראצ'יץ', ג'וש בריליאנטה וג'יימס טרויסי נופו מהסגל הסופי של הסוקרוז.

טים קייהיל הוותיק (38) נכלל בסגל של ברט ואן מרוויק ויופיע במונדיאל רביעי ברציפות, כמו גם מארק מיליגן. שמות בולטים נוספים בסגל האוסטרלי הם אלה של מאט ראיין מברייטון, טום רוגיץ' מסלטיק, מת'יו לקי מהרטה ברלין ומילה ידינאק מאסטון וילה. בסגל נכללים שלושה שחקנים מהליגה המקומית: דניאל ארזאני, דימיטרי פטראטוס וג'וש ריזדון.

ואן מרוויק שהוביל את נבחרת הולנד לגמר המונדיאל ב-2010, אמר: "אני מרוצה מהעבודה של השחקנים במחנה האימונים. כל שלב בבחירת הסגל היה קשה בגלל שהשחקנים נתנו הכל כדי להיכלל בו. אני מאמין שהשחקנים האלה יכולים לגרום גאווה לאוסטרליה אם נמשיך לעבוד קשה".

הסגל המלא:
שוערים: מאט ראיין (ברייטון), בראד ג'ונס (פיינורד), דניאל ווקוביץ' (גנק).

הגנה: מת'יו יורמן (סוון בלו ווינגס), ג'יימס מרדית' (מילוול), ג'וש ריסדון (ווסטרן סידני וונדררס), עזיז בהיץ' (בורסאספור), מילוש דגנק (יוקוהאמה), טרנט סיינסבורי (גראסהופרס).

קישור: מאסימו לונגו (קווינס פארק ריינג'רס), מארק מיליגאן (אל אהלי), ארון מוי (האדרספילד), דימיטרי פטראטוס (ניוקאסל ג'טס), טום רוגיץ' (סלטיק), דניאל ארזני (מלבורן סיטי), ג'קסון אירווין (האל), מילה ידינאק (אסטון וילה).

התקפה: טומי יוריץ' (לוצרן), רובי קרוסה (בוכום), מת'יו לקי (הרטה ברלין), ג'יימי מקלארן (דרמשטאט), אנדרו נאבוט (אוראווה רד דיימונדס), טים קייהיל (מילוול).

הדפס