סופית: ראיקוביץ' בסגל של סרביה למונדיאל

קרסטאיץ' ניפה ארבעה. גאצ'ינוביץ' ומקסימוביץ' נשארו בבית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.18 - 19:57
תחילת כתבה

נבחרת סרביה הודיעה הערב (שישי) על הסגל הסופי שיסע למונדיאל. פרדראג ראיקוביץ' ממכבי תל אביב הוא הנציג הראשון של ליגת העל ברוסיה 2018 לאחר ששרד את הניפויים. המאמן מלאדן קרסטאיץ' החליט לשחרר ארבעה שחקנים מהסגל המורחב והם: השוער אלכסנדר יובאנוביץ' (ארהוס), הבלם מתיאה נסטאסיץ' (שאלקה) והקשרים מיאט גאצ'ינוביץ' (פרנקפורט) ונמניה מקסימוביץ' (ולנסיה).

ראיקוביץ' נמנה על חמישה שחקנים מהסגל שזכו בגביע העולם עד גיל 20 בניו זילנד ב-2015 אחרי ניצחון על ברזיל. השוער של סגנית האלופה הישראלית מיועד לשמש כשוער השלישי של הנבחרת במונדיאל אחרי ולדימיר סטויקוביץ', אקס מכבי חיפה ומרקו דמיטרוביץ' מאייבאר הספרדית.

השמות המסקרנים ביותר הם של סרגיי מילינקוביץ'-סאביץ', הכוכב הצעיר של לאציו שמבוקש בכל אירופה והכוכב ממוקדמות המונדיאל, דושאן טאדיץ' מסאות'המפטון. סרביה תפתח את המונדיאל מול קוסטה ריקה, תמשיך מול שווייץ, ותסיים את בית 5 נגד ברזיל.

הסגל המלא:

שוערים: ולדימיר סטויקוביץ' (פרטיזן), פרדראג ראיקוביץ' (מכבי ת"א), מרקו דמיטרוביץ' (אייבר).

הגנה: אנטוניו רוקבינה (ויאריאל), ברניסלאב איבאנוביץ' (זניט), דושקו טוסיץ' (גוואנגז'ו ר.פ), אלכסנדר קולארוב (רומא), מילאן רודיץ' (הכוכב האדום), מילוש וליקוביץ' (ורדר ברמן), ניקולה מילנקוביץ' (פיורנטינה), אורוש ספאייץ' (אנדרלכט).

קישור: נמניה מאטיץ' (מנצ'סטר יונייטד), לוקה מילבויביץ' (קריסטל פאלאס), מרקו גרוייץ' (קארדיף), סרגיי מילינקוביץ'-סאביץ' (לאציו), אדם לאייץ' (טורינו), פיליפ קוסטיץ' (המבורג), דושאן טאדיץ' (סאות'המפטון), אנדריאה ז'יבקוביץ' (בנפיקה), נמניה ראדוניץ' (הכוכב האדום).

התקפה: אלכסנדר מיטרוביץ' (פולהאם), אלכסנדר פריוביץ' (פאוק), לוקה יוביץ' (פרנקפורט).

הדפס