וולבק ולופטוס צ'יק בסגל נבחרת אנגליה למונדיאל

גארת' סאות'גייט חשף את 23 השחקנים: ווילשר, הארט וללאנה בחוץ, אלכסנדר ארנולד בפנים. טוטנהאם מובילה עם 5 נציגים, 4 לסיטי ויונייטד כ"א. וכמה לליברפול וצ'לסי?

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.18 - 16:12
תחילת כתבה

נותרו 29 ימים בלבד למשחק הפתיחה של מונדיאל 2018 ונותרו רק נבחרות ספורות שלא הכריזו על הסגלים שלהן. האחרונה לפרסם את רשימת השחקנים היא אנגליה, והמאמן גארת' סאות'גייט כצפוי החליט להשמיט את שמותיהם של ג'ו הארט, ג'ק ווילשר ואדם ללאנה.

טרנט אלכסנדר ארנולד זכה לגמול על כושרו המצוין העונה במדי ליברפול, בעוד גארי קייהיל בן ה-32 ישתתף במונדיאל השני שלו למרות שלא שיחק בחמשת משחקיה האחרונים של נבחרת שלושת האריות. ללאנה, שסבל מפציעות לאורך כל העונה ורק לאחרונה חזר לשחק, נשאר מחוץ לרשימה של סאות'גייט.

מבחינת ייצוג הקבוצות, טוטנהאם מובילה עם חמישה שחקנים, בעוד למנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי ארבעה כל אחת. לצ'לסי, ליברפול ולסטר שניים כל אחת, בעוד ארסנל, אברטון, סטוק וברנלי שולחות שחקן בודד כל אחת.

שוערים: ג'ורדן פיקפורד (אברטון), ג'ק בוטלנד (סטוק), ניק פופ (ברנלי).
הגנה: פיל ג'ונס (מנצ'סטר יונייטד), הארי מגווייר (לסטר), ג'ון סטונס (מנצ'סטר סיטי), קייל ווקר (מנצ'סטר סיטי), קיירן טריפייר (טוטנהאם), אשלי יאנג (מנצ'סטר יונייטד), דני רוז (טוטנהאם), גארי קייהיל (צ'לסי), טרנט אלכסנדר-ארנולד (ליברפול)
קישור: ג'ורדן הנדרסון (ליברפול), אריק דייר (טוטנהאם), דלה עלי (טוטנהאם), פביאן דלף (מנצ'סטר סיטי), ראחים סטרלינג (מנצ'סטר סיטי), ג'סי לינגארד (מנצ'סטר יונייטד), רובן לופטוס צ'יק (צ'לסי).
התקפה: הארי קיין (טוטנהאם), מרכוס ראשפורד (מנצ'סטר יונייטד), ג'יימי וארדי (לסטר), דני וולבק (ארסנל).
הדפס