אין זלאטן, אין הפתעות: פורסם סגל שבדיה

אנדרסון נתן אמון בגיבורי מוקדמות המונדיאל. פורסברג יוביל. רודן בסגל

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.18 - 19:40
תחילת כתבה

נבחרת שבדיה הצטרפה לחגיגת הסגלים של המונדיאל. המאמן ינה אנדרסון פירסם רשימה של 23 המאושרים שיגיעו לטורניר היוקרתי בחודש הבא ברוסיה. כאמור, הכוכב הגדול זלטאן איברהימוביץ' שלא השתתף בקמפיין מוקדמות המונדיאל, לא זומן.

מעניין לציין כי אף שחקן בסגל איננו משחק בליגה השבדית. הכוכב הגדול ימשיך להיות  אמיל פורסברג הקשר המצויין של רד בול לייפציג. מרקוס ברג ואולה טויבונן אמורים לפתוח בהתקפה, כאשר ג'ון גידטי ימתין לקריאה מהספסל. ההפתעה היחידה בסגל היא הכללתו של הקשר הדינמי מרקוס רהודן מקרוטונה.

שבדיה משובצת בבית 6 תפתח את הופעותיה במונדיאל במפגש עם דרום קוריאה ב-18 ליוני בניז'ני נובגורוד. כעבור חמישה ימים הנבחרת של ינה אנדרסון תתמודד מול הפייבוריטית של הבית גרמניה בסוצ'י. ב-27 ליוני יסתיים שלב הבתים עם המפגש בין שבדיה למקסיקו.

הסגל המלא
שוערים: רובין אולסן (קופנהאגן), קרל יוהאן יונסון (גנגאן), קריסטופר נודספלדט (סוואנזי).

הגנה: מיקאל לוסטיג (סלטיק), אנדראס גרנקוויסט (קרסנודר), ויקטור לידנלוף (מנצ'סטר יונייטד), לודוויג אוגוסטינסון (ורדר ברמן), אמיל קרפט (בולוניה), פיליפ הלאנדר (בולוניה), מרטין אולסון (סוואנזי), פונטוס יאנסון (לידס).

קישור: אלבין אקדל (המבורג), אמיל פורסברג (לייפציג), ויקטור קלאסון (קרסנודר), גוסטב סוונסון (סיאטל), סבסטיאן לארסון (האל סיטי), ג'ימי דורמאז (טולוז), אוסקר הילמארק (גנואה), מרקוס רוהדן (קרוטונה).

התקפה: מרקוס ברג (אל אהין), אולה טויבונן (טולוז), ג'ון גידטי (אלאבס), איסאק קיס טהלין (בוורן).

הדפס