רוקביציה בסגל הרחב של אוסטרליה למונדיאל

חלוץ מכבי חיפה ינסה להרשים את ואן מרווייק לפני רוסיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.18 - 07:16
תחילת כתבה

העונה הנוכחית של ניקיטה רוקביציה במכבי חיפה לא פשוטה בכלל, אבל ייתכן מאוד שיסיים אותה עם מקום במונדיאל 2018. החלוץ נכלל בסגל המורחב של נבחרת אוסטרליה לקראת הטורניר הגדול ברוסיה שכולל נכון לעכשיו 26 שחקנים שזומנו על ידי ברט ואן מרווייק. מהם ינופו שלושה נוספים.

למרות שמכבי חיפה בדרך לסיים עונת שפל, רוקביציה עשה קפיצת מדרגה משמעותית ביחס לעונה שעברה. החלוץ האוסטרלי מוביל את כובשי הירוקים עם עשרה שערים, לעומת חמישה בלבד שכבש בכל המסגרות ב-2016/17.

אוסטרליה, שהודחה בשלב הבתים של ליגת הקונפדרציות בשנה שעברה, מעמידה סגל נאה מבטיח שכולל בין היתר את כוכב האדרספילד ארון מוי, חברם של תומר חמד ובירם כיאל לברייטון מאט ריאן, מילה ידינאק מאסטון וילה ואפילו טים קייהיל. הסוקרוס שובצו בבית שכולל את צרפת, פרו ודנמרק וינסו להשיג את המקום השני ולהעפיל לשמינית.

הסגל המלא
שוערים: מאט ריאן (ברייטון), בראד ג'ונס (פיינורד), דניאל ווקוביץ' (גנק).
הגנה: מת'יו יורמן (סוון בלו ווינגס), פראן קראצ'יץ' (לוקומוטיבה), ג'יימס מרדית' (מילוול), ג'וש ריסדון (ווסטרן סידני וונדררס), עזיז בהיץ' (בורסאספור), מילוש דגנק (יוקוהאמה), טרנט סיינסבורי (גראסהופרס).
קישור: מאסימו לונגו (קווינס פארק ריינג'רס), מארק מיליגאן (אל אהלי), ארון מוי (האדרספילד), דימיטרי פטראטוס (ניוקאסל ג'טס), טום רוגיץ' (סלטיק), דניאל ארזני (מלבורן סיטי), ג'ושוע ברילאנט (סידני), ג'קסון אירווין (האל), מילה ידינאק (אסטון וילה), ג'יימס טרויסי (מלבורן ויקטורי).
התקפה: טומי יוריץ' (לוצרן), רובי קרוסה (בוכום), מת'יו לקי (הרטה ברלין), אנדרו נאבוט (אוראווה רד דיימונדס), ניקיטה רוקאביצה (מכבי חיפה), טים קייהיל (מילוול).

הדפס