ליאו מסי: חייבים לשנות את המצב המחורבן הזה

כוכב ארגנטינה ירה אחרי ה-3:0 בברזיל: "יודעים שביקורת תגיע מכל עבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.16 - 09:23
מסי וארגנטינה חטפו (GETTY)
מסי וארגנטינה חטפו (GETTY)
תחילת כתבה

האם ארגנטינה תישאר מחוץ לגביע העולם ברוסיה? הדרך עדיין ארוכה, אבל הלילה (בין חמישי לשישי) האלביסלסטה ספגו עוד מכה, כואבת במיוחד. היריבה הגדולה ברזיל חגגה על ליאו מסי וחבריו עם 0:3 גדול בבלו הוריזונטה, שהותיר את האורחים מסובכים בבית הדרום אמריקני של המוקדמות.

לאחר 11 מחזורים וכשנותרו עוד 7 משחקים עד לסיום הקמפיין ארגנטינה מדורגת רק במקום השישי בבית עם 17 נקודות. לשמחה, למרות שלא ניצחה כבר 4 משחקים רצופים, היא רחוקה רק נקודה מהמקום הרביעי שמוביל להעפלה אוטומטית.

ליאו מסי חזר לנבחרת אבל לא הצליח להרים את חבריו ובסופו של דבר היה שותף למפלה הגדולה. הכוכב ירה לאחר המשחק: "יש לנבחרת שחקנים טובים אבל כאשר אתה לא מגיע טוב מבחינה מנטלית הרגליים לא מתפקדות. אנחנו צריכים לחשוב חיובי ולשנות את המצב המחורבן הזה ולהתגבר עליו. אנחנו יודעים שהביקורות יעופו עלינו מכל עבר עכשיו, כמו שהיה בפעמים הקודמות, אבל נצטרך להישאר חזקים".

"היום, יותר מתמיד, אנחנו חייבים להישאר מאוחדים", המשיך הפרעוש והתייחס גם ליחס מהקהל בארגנטינה, "כולנו רוצים את אותו הדבר, כולנו רוצים להיות בגביע העולם. אנחנו השחקנים הראשונים שרוצים זאת. קורה שאתה לא משיג את התוצאות שאתה מצפה להן כשאתה נמצא בדינמיקה כזו והסביבה לא עוזרת לך, אנחנו מרגישים את זה. יש עוד הרבה נקודות בקופה ונפגוש יריבות ישירות על העליה. אנחנו לא חושבים על כך שלא נעפיל, אנחנו חושבים שכן נגיע למונדיאל".

מהעבר השני בברזיל חגגו את התוצאה היוקרתית ואת השמירה על פסגת הבית הדרום אמריקני. המאמן טיטה רשם את ניצחונו החמישי ברציפות ובמסיבת העיתונאים לאחר ההתמודדות אמר: "זה מעבר למה שציפיתי. אני מרוצה מאוד. למרות זאת אנחנו עדיין יכולים להשתפר בהרבה דברים. ציפיתי ליותר בעיות היום, אבל הדרך בה התפתח המשחק, בעיקר השער של פליפה קוטיניו, פתחו לנו את המשחק ואיפשרו לנו ליצור הזדמנויות".

ניימאר הגיע ל-50 שערים בנבחרת, אלה האגדות שעדיין מקדימות אותו:

הדפס