הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פיפ"א התעללה בי נפשית למען השף נוסראט"

עובד לשעבר חושף: השף ישן במלונות על חשבון הארגון והאכיל את אינפנטינו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.05.24 - 18:07
Getty
Getty

תגיות: מונדיאל 2022

אחת התקריות הביזאריות ביותר במונדיאל 2022, שידע לא מעט כאלה, הייתה כניסתו של השף נוסראט לכר הדשא לאחר סיום ה-3:3 המשוגע בין ארגנטינה לצרפת. השף נוסראט חגג עם השחקנים ואחז בגביע העולם, מה שהוביל לפיטוריו של העובד ארסן גוקאיי מפיפ"א. היום (שני) הוא תובע את פיפ"א ומאשים את החברה בשחיתות חמורה.

השף נוסראט היה אורח אישי של נשיא פיפ"א ג`יאני אינפנטינו, וגוקאיי היה צריך לשמש כמלווה שלו. לכן בסופו של דבר הוא הוכתר כ"אחראי" על כך, מה שהוביל לפיטוריו. נוסראט זכה וקיבל גישת VIP חסרת תקדים, ואינפנטינו אף הורה לו לתת לנוסראט לעלות למגרש יחד עם השחקנים.

בתביעה שהגיש נגד פיפ"א, גוקאיי סיפר על שימוש לא נכון במשאבי הארגון, כולל מצבים בהם השף נורסאט ישן בחדרים על חשבון פיפ"א. השם נוסראט קיבל, בין היתר, כדור משחק מהמונדיאל במתנה.

גוקאיי מסר: "לאחר הגמר כולם רצו הכל, נוסראט רצה לעלות לדשא. הייתי אחראי עליו, אבל נתתי לו לעלות כי זה מה שרצו ממני. הוא היה יכול להתלונן לג`יאני אינפנטינו ופחדתי, הם היו קרובים מאוד. בהתחלה אסרתי עליו להכנס, אבל פחדתי על המשרה שלי". גוקאיי בסופו של דבר פוטר לאחר הביקורת הציבורית הזאת.

בהמשך, הוא הגדיל וטען שפיפ"א היא גוף רעיל. "הם ניסו לגרום לי להתפטר ושיחקו לי במוח. נכנסתי לדיכאון וחייתי על כדורי שינה ונוגדי דיכאון רק כדי להמשיך לחיות. אם אתה נופל אף אחד לא שם איתך". גוקאיי טען שהוא ניסה לפנות לאיפנטינו, לקוח קבוע של נוסראט, אך נדחה. גוקאיי טען שמדובר ב"עינוי פסיכולוגי" מצד פיפ"א שהמשיכה להגן על השף נוסראט, מה שהוביל לתביעה.