הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגנטינה תגיע למשחק ידידות בישראל ב-2024

שר הספורט זוהר סיכם עם יו"ר ההתאחדות טאפיה: אלופת העולם תבקר בארץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.06.23 - 19:06

אלופת העולם בדרך לכאן: שר התרבות והספורט, מיקי זוהר, נפגש היום (שישי) עם יו"ר התאחדות הכדורגל הארגנטינאית, קלאודיו (צ'יקי) טאפיה, בנוכחות יו"ר ההתאחדות לכדורגל הישראלי משה (שינו) זוארץ. השלושה סיכמו על שיתוף פעולה בין ההתאחדויות, וגולת הכותרת - אלופת העולם בכדורגל, נבחרת ארגנטינה, תגיע למשחק ידידות מול נבחרת ישראל במהלך שנת 2024.

חשוב להבהיר כי נכון לעכשיו, לא ברור באיזה תאריך יתקיים המשחק - והאם ליונל מסי יהיה חלק מהסגל, לאחר הודעתו כי יפרוש מהנבחרת בקרוב. כזכור, במהלך שנת 2024 ארגנטינה תשתתף בקופה אמריקה, ונבחרת ישראל עשויה - אם תעפיל - לשחק באליפות אירופה לאומות. כל זה עדיין נתון בסימן שאלה, ואמור להתברר במהלך השנה הקרובה.

בנוסף, נשיא ההתאחדות של ארגנטינה נענה בחיוב להצעתו של יו״ר ההתאחדות לכדורגל - שינו זוארץ ואמר כי יפעל להבאת הנבחרת הצעירה של ארגנטינה לישראל כבר בטורניר החורף הקרוב שההתאחדות הישראלית מארגנת מידי שנה. כמו כן, נשקלה אפשרות למפגש בין שתי נבחרות הנוער (עד גיל 20), שהשתתפו לאחרונה ב"מונדיאליטו".

שר התרבות והספורט מיקי זוהר נפגש עם נשיא ההתאחדות לכדורגל של ארגנטינה, יחד עם יו״ר ההתאחדות לכדורגל של ישראל, שינו זוארץ, המשנה למנכ״ל רונן הרשקו, קפטן נבחרת ישראל לשעבר טל בן חיים, אריאל רבר ורמ״ט הספורט של השר, חן אביטן.