הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"למה סיפרת לי?": הנבואה שעצבנה את ליאו מסי

רודריגו דה פול נזכר במסע של ארגנטינה ועל "קה מירה בובו": "המחשב שלו קרס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.23 - 18:49

לפני קצת יותר מחודשיים, נבחרת ארגנטינה סחפה את העולם כולו עם רוח לחימה, קבוצתיות ואמונה בדרך לזכייה בגביע העולם לראשונה מאז 1986, אבל הצמיחה שלה ממש לא הייתה מובנת מאליה. בראיון ל-TyC, סיפר רודריגו דה פול על החוויות מהמסע הקסום בקטאר וחשף כמה מוקדם האמין שהאלביסלסטה תהיה אלופת העולם.

"אחרי ההפסד לערב הסעודית, באחת מישיבות המאטה שלנו, ניצלתי את העובדה שליאו קם מהשולחן ולקחתי מחברת קטנה שהייתה שלו", סיפר קשר אתלטיקו מדריד. "כתבתי באחד העמודים האחרונים שלה שב-18 בדצמבר אנחנו הולכים להיות אלופים וחתמתי מתחת. החזקתי מעמד הרבה זמן, אבל גיליתי לו את זה אחרי שמינית הגמר".

"כשהוא ראה את זה, מסי אמר לי: 'למה אתה אומר לי? אידיוט'", המשיך דה פול לספר: "'סליחה, לא יכולתי לעמוד בזה', עניתי. בסוף שכחתי אותה באוניברסיטה בקטאר. אפילו לא זכרתי, היא נשארה שם", צחק דה פול.

לארגנטינה היו לא מעט נבחרות גדולות בהיסטוריה הארוכה שלה ודה פול משוכנע שיש אחת מעל כולן. "שכולם יסלחו לי, אבל אני חושב שאנחנו הנבחרת הכי טובה שאי פעם הייתה למדינה שלנו. היו לנו נבחרות עם שחקנים טובים יותר מהשחקנים שהרכיבו את הסגל הזה, אבל כקבוצה, ניצחנו את אלופת דרום אמריקה, אלופת אירופה ואת אלופת העולם האחרונה. ראו שאנחנו 11 אוהדים שמגנים על הנבחרת הלאומית", הכריז דה פול.

בנוסף דיבר דה פול על מערכת היחסים עם ליאו מסי והדעה הרווחת לפיה הוא השומר שלו: "הוא זה שדואג לי. הוא אומר לי: 'בוא לכאן, תעשה ככה'. הוא מטפל בי. אני באמת אוהב אותו. הוא מראה לי אהבה כל הזמן. אתמול היה הטקס שלו ובצהריים הוא שאל אותי איך הרגל שלי מרגישה ואם יש שיפור"

לסיום, נשאל דה פול על האמרה המפורסמת שהטיח מסי בוואוט וחהורסט ("קה מירה בובו"): "אנחנו לא מדברים על זה יותר מדי כי אנחנו יודעים שהוא לא אוהב להיות כזה. יש סטיקרים שאנחנו שולחים לו בקבוצת ווטסאפ. ליאו בחור טוב מאוד וצנוע, אבל במקרה הזה הרגיש כאילו המחשב שלו בראש קרס".