הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הרגשתי שאלוהים יעניק לי את המונדיאל"

ליאו מסי מדבר. הזכייה, המשך הקריירה והאפשרות שימשיך בארגנטינה עד 2026

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.23 - 10:03

כחודש וחצי עברו מאז אותו משחק שכנראה לא יישכח לעולם ובסיומו ליאו מסי ונבחרת ארגנטינה הוכתרו כאלופי העולם. כעת, הפרעוש העניק ראיון נרחב לאתר 'אולה' הארגנטינאי ובו דיבר על אירועי המונדיאל והתכניות להמשך הדרך שלו.

"כל כך רציתי לזכות במונדיאל, היינו כל כך קרובים ב-2014, ראיתי את זה חולף ממש על ידי מבלי שיכולתי לעשות את זה", סיפר, "מאחורי הזכייה הנוכחית יש הרבה הקרבה והרבה זמנים קשים שהייתי צריך לעבור. אני רואה הרבה סרטונים מהמשחק ברשתות החברתיות וזה מרגש אותי מאוד, זה פשוט מדהים".

בהמשך, נשאל הפרעוש על שלב הבתים, בו נכנעה ארגנטינה לערב הסעודית: "פחדנו לפני המשחק נגד מקסיקו, בעקבות ההפסד לערב הסעודית, אבל גם היינו בטוחים בעצמינו, ידענו שאנחנו יכולים לעשות את זה למרות הכל. זה היה לא פשוט, אבל זה היה מבחן ייחודי שהפך אותנו לחזקים יותר. הזכייה הייתה כתובה מראש, ידעתי שאלוהים יעניק לי את המונדיאל".

כשעלה נושא המשך דרכו של מסי בנבחרת הלאומית, אמר הכוכב: "אני לא יודע מה יקרה איתי עד מונדיאל 2026. אני אוהב לשחק כדורגל, אני אוהב את מה שאני עושה וכל עוד אני מרגיש טוב אני אמשיך לעשות את זה. עם זאת, יש עוד הרבה זמן עד המונדיאל, זה נראה קשה".

"שמרתי את כל הדברים מהגמר", המשיך, "מהנעליים דרך החולצה ועד לגלימה, הכל עוד קיים. אני אקח את הכל לברצלונה, אשמור שם את הזכרונות האלה. כשאני אפרוש אני אשוב לחיות שם, שם נמצא הבית שלי".