הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי: "לא גאה בהתפרצות שלי אחרי הולנד"

אלוף העולם דיבר לראשונה מאז הזכייה: "לא חשבתי על זה, זה פשוט קרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.01.23 - 17:52

לצד כמובן הגמר הבלתי נשכח והנפת הגביע, אחד הרגעים הזכורים במיוחד של ליאו מסי מהמונדיאל בקטאר היה ההתפרצות שלו אחרי רבע הגמר מול הולנד לעבר לואי ואן חאל ו-ווט וחהורסט עם הקריאה המפורסמת: "על מה אתה מסתכל, טיפש?". בראיון בארגנטינה, אלוף העולם הטרי דיבר ראשונה על התקרית.

"לא חשבתי על זה, זה פשוט יצא באותו רגע", סיפר מסי בראיון ל-TYC. "ידעתי מה ואן חאל וכולם אמרו לפני המשחק, אפילו כמה חברים בנבחרת אמרו לי 'ראית מה הם אמרו?'. כשזה נגמר, לא אהבתי את מה שעשיתי, שאמרתי לו 'לך מפה' וכל זה. אבל בסדר, אלה רגעים עם הרבה מתח ועצבים, אבל לא חשבתי על זה בכלל. הגבתי כמו שהגבתי, אבל לא חשבתי על זה בכלל. לא אהבתי שככה זה נראה, אבל דברים כאלה קורים".

בנוסף, סיפר שלא צפה שוב במשחק הגמר: "ראיתי תקצירים, מהלכים וחגיגות של אנשים מהזכייה שלנו במונדיאל, אבל לא חזרתי לראות שוב את כל המשחק. מראדונה? הייתי רוצה שיגיש לי את הגביע, או לפחות שיראה אותי מניף אותו. אבל אני חושב שמלמעלה, הוא והרבה אנשים שאוהבים אותי, נתנו לי כוח. לא רק בשביל זה, אלא באופן כללי".

מסי נזכר ברגע שבו הניף את הגביע: "ראיתי אותו שם ולא יכולתי לא לעשות את זה. הגביע קרא לי: 'אני פה, בוא ותרים אותי, עכשיו אתה יכול לגעת'. ראיתי אותו נוצץ והלכתי לנשק אותו. הייתי צריך את זה".

בנוסף, סיפר כיצד משפחתו חוותה את המונדיאל: "זה היה חודש מדהים עבורי ועבור המשפחה שלי. טיאגו היה משוגע. לראות איך הוא נהנה מזה, מרגיש את זה וסובל... כי אחרי המשחק נגד הולנד הוא בכה. או מתיאו שהתחיל לעשות חישובים אחרי שהפסדנו לערב הסעודית. צ'ירו הבין הכי פחות, שני האחרים חוו את זה כאוהדים. סבלו, חיו את זה עד הסוף ונהנו מזה. אפילו כשחזרנו לפריז התגעגענו לימים בקטאר. היו לנו זמן מעולה".