הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עוד קריירה אדירה נגמרה: הוגו לוריס פרש מצרפת

שוער הטריקולור החליט להיפרד כשלושה שבועות אחרי גמר מונדיאל 2022

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.23 - 20:56

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.קריירה בינלאומית אדירה הסתיימה לה. מספר שעות אחרי פרישתו של גארת' בייל מכדורגל, גם הוגו לוריס הודיע על פרישה מנבחרת צרפת, איתה הגיע לשיא, ויתרכז כעת במשימות העומדות בפניו בטוטנהאם.

"עם ההרגשה שנתתי הכל, החלטתי לסיים את הפרק שלי בכדורגל הבינלאומי. אני חושב שזה חשוב להודיע זאת עכשיו - חודשיים וחצ לפני שקמפיין מוקדמות היורו יוצא לדרך", מסר לוריס. "חשבתי על זה מאז סיומו של המונדיאל, אבל התחושה הזאת קיננה בי בחצי השנה האחרונה וזה מה שהוביל אותי לפרישה".

"בשלב מסוים מגיע הרגע בו צריך לזוז הצידה, תמיד אמרתי שהנבחרת לא שייכת לאדם אחד. יש שוער מוכן ואני צריך עוד זמן לעצמי, למשפחה ולילדים שלי", הוסיף לוריס. "להיות שוער צרפת במשך 14 וחצי שנים זה עניין גדול, אבל זה גם מתיש מנטלית ואני מקווה לפנות זמן שיעזור לי לשחק ברמות הגבוהות ביותר עוד כמה שנים. אני מעדיף לעזוב בשיא, אחרי שהגעתי עם צרפת לגמר המונדיאל".

אין ספק שלוריס הפך לאחד השחקנים הגדולים בתולדות נבחרת צרפת וגם שיאן ההופעות שלה עם 145. בתור קפטן הטריקולור, הספיק השוער להניף את גביע העולם ברוסיה 2018 וגם את גביע ליגת האומות. במונדיאל האחרון הוא הגיע עם הצרפתים עד לגמר בו נכנעה לארגנטינה.