הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליונל מסי: "דייגו עודד אותנו מהשמיים"

הארגנטינאי שיתף בפוסט: "מעולם לא הפסקתי לנסות לזכות בגביע העולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.12.22 - 17:11

מאז שריקת הסיום של מונדיאל 2022 ליונל מסי חי בחלום אחרי שהצליח להשיג את הגביע שהיה חסר לו והחזיר את גביע העולם לארגנטינה לראשונה מ-1986. לאחר הזכייה הפרעוש שיתף פוסט עם הגביע ששבר את שיא הלייקים אי פעם ומאז העלה עוד מספר פוסטים, כמו אחד נוסף היום ובו הוא כתב:

"מגרנדולי (המועדון הראשון שבה שיחק כילד) ועד לגביע העולם בקטאר עברו כמעט 30 שנים. כמעט שלושה עשורים שהכדור הביא לי המון שמחה וגם צער. תמיד חלמתי להיות אלוף עולם ומעולם לא רציתי להפסיק לנסות, כשידעתי שלעולם לא אוותר".

"הגביע הזה הוא גם של כל אלו שלא הצליחו בגביעי העולם הקודמים שבהם שיחקנו, כמו בברזיל 2014, שבו הגיע לכל אלו שנלחמו עד שהגיעו לגמר, עבדו קשה ורצו את זה כמו שאני רציתי, וזה הגיע לנו גם אז. זה גם מדייגו שעודד אותנו מגן עדן ומכל אלה שתמיד עודדו את הנבחרת בלי להסתכל על התוצאה אלא על המאמץ שתמיד השקענו".

"וכמובן, זה מכל הקבוצה היפה הזו שנוצרה ומצוות המאמנים וכל אנשי הנבחרת אשר האנונימיים שעובדים יום ולילה כדי להקל עלינו. הרבה פעמים כישלון הוא חלק מהמסע ומהלמידה, ובלי אכזבה לא יתכן שתגיע ההצלחה. תודה רבה מכל הלב! יאאלה ארגנטינה!"