הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ל'אקיפ: "השופט לא התעלה לגודל המעמד"

בעיתון הצרפתי נתנו למרצ'יניאק ציון 2: "הפנדל על די מריה היה רך מאוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.22 - 08:23

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.

נבחרת צרפת הגיעה אתמול (ראשון) הכי קרוב שיש לזכייה שנייה ברציפות בגביע העולם והישג שלא נקבע כבר 60 שנים, אך ארגנטינה ניצחה אותה בפנדלים ושלחה אותה הביתה בידיים ריקות לאחר גמר שיזכר לעד. בתקשורת הצרפתית יש מי שמאשים את שופט המשחק, סימון מרצ'יניאק, שקיבל החלטות לא נכונות שהשפיעו על המשחק.

בעיתון "ל'אקיפ" העבירו ביקורת חריפה על השופט כאשר הוא קיבל ציון 2 בלבד על ההופעה אמש. כזכור, השער הראשון אתמול הגיע מפנדל אחרי שאנחל די מריה נפל ברחבה אחרי מגע עם עוסמאן דמבלה.

"הפולני, שופט ליגת אלופות מנוסה, לא התעלה לגודל המעמד" נכתב בעיתון הצרפתי, "הפנדל שניתן על אנחל די מריה היה רך מאוד, לא שונה מדי מזה שלא קיבל מרקוס תוראם, אבל השופט הפולני האחראי על ה-VAR לא התכוון לחקור את בן ארצו מול כל העולם, והיו עוד כמה החלטות".

התלונות נמשכו: "איך כריסטיאן רומרו, שאחראי לכל כך הרבה עבירות אכזריות, סיים את המשחק ללא כרטיס צהוב? איך מר מרצ'יניאק לא הוציא כרטיסים לארגנטינאים כשהם עצרו התקפות בכל האמצעים הדרושים, משיכות בחולצה, עבירות ציניות וחבטות? איך אמיליאנו מרטינס הצליח לחטוף את הכדור, במהלך דו קרב הפנדלים, ולזרוק אותו הרחק מטשואמני מבלי שהשופט התערב?"