הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמן קרואטיה: "ליאו מסי לא רץ או עושה הגנה"

דאליץ' התכונן לחצי גמר המונדיאל: "אנחנו ננסה למנוע מהכדור להגיע אליו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.22 - 14:09

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

חצי הגמר של מונדיאל 2022 יצא לדרך מחר (שלישי) כשארגנטינה תפגוש את קרואטיה. האלביסלסטה והקרואטים נפגשו גם בשלב הבתים ב-2018, בו קרואטיה הביסה 0:3, וכעת כרטיס לגמר המונדיאל על הפרק.

קרואטיה, סגנית אלופת העולם המכהנת, עברה את בלגיה וקנדה בשלב הבתים, את יפן בשמינית הגמר ואת ברזיל ברבע - בשני המקרים בפנדלים. הנבחרת רוצה להגיע לגמר מונדיאל שני ברציפות ופגשה בבתים פיינליסטית אחרת, מרוקו, במשחק שהסתיים ב-0:0.

הקרואטים אמנם מגיעים למשחק כאנדרדוג, אך מאמינים בעצמם ומתכוננים לכוכב היריבה. המאמן זלאקו דאליץ' התייחס באופן טבעי לליאו מסי: "הוא לא רץ יותר מדי או משקיע בהגנה. ננסה למנוע ממנו את הכדור כי הוא מסוכן והכדורגלן הטוב בעולם בעשור האחרון. לא שמרנו אותו אישית במשחק הקודם וכך גם הפעם. הוא שחקן איכותי מאוד, אבל נצליח למנוע ממנו לקבל את הכדור בשטחים פתוחים".

מרסלו ברוזוביץ' צפוי להיות מרכזי בהגנה האישית על מסי, שהתקשה מאוד במשחק ב-2018. הוא צפוי לקבל סיוע מההגנה בניסיון למנוע מהארגנטינאים לכבוש ולגרור את המשחק לפנדלים מול יריבה גדולה.

לוקה מודריץ', שהוביל את הנבחרת לגמר ב-2018, התייחס: "ארגנטינה נבחרת טובה, ננסה לשחק את המשחק הכי טוב בחיים שלנו ולקוות שזה יספיק בשביל להגיע לגמר. הם יותר טובים משחקן אחד, מסי שחקן נהדר אבל אנחנו מוכנים גם מעבר אליו. נעשה את המיטב".

"האוהדים יכולים להיות רגועים. גם לריאל וגם לקרואטיה יש אותו DNA של מלחמה עד הסוף, לא נכנעים אף פעם. המדינה עברה הרבה דברים ויש לנו אופי אחר, זה עוזר לנו. יש הרבה אנשים בספרד שרוצים שקרואטיה תנצח במונדיאל", המשיך מודריץ'.