הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי רתח": מאחורי הקלעים של הראיון הסוער

הצד שלא ראיתם: קללות במנהרה, בעיטות בחדר ההלבשה והזעם של קפטן נבחרת ארגנטינה ש'לא ראה בעיניים' מרוב זעם. המראיין חשף פרטים חדשים על התקרית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.22 - 10:25

ליאו מסי היה במוקד הניצחון של ארגנטינה על הולנד ברבע גמר המונדיאל, ולא רק בגלל הבישול המרהיב והפנדלים שכבש. בסיום, כשהתראיין לתקשורת בארצו, קפטן האלביסלסטה התעמת עם ואוט וחהורסט שהבקיע צמד ליריבה: "על מה אתה מסתכל, טמבל?", אמר מסי בזעם.

"אמרתי לו ,'תירגע ליאו, תירגע'", סיפר העיתונאי אסטבן אדול שראיין אותו, והוסיף. "אחרי המשחק, בחדר ההלבשה שחקני שתי הנבחרות בעטו אחד השני, לא רק מסי. ואן דייק ואוטמנדי נראו כמו דרבי בין באנפילד לפורטלסה וניואלס-רוסאריו סנטרל, אבל זה השפיע יותר כי הם שחקני על. הכעס של ליאו מסי היה יותר על הפנדלים, כשההולנדים התגרו בארגנטינאים".

כזכור, בימים האחרונים פורסמן סרטונים שבהם נראים ההולנדים ניגשים לשחקני ארגנטינה לפני הבעיטות בדו קרב.  ליאו מסי התעמת מילולית בסיום המשחק גם עם מאמן הולנד, לואי ואן חאל, ואדול סיפר: "אחרי שהוא הלך לוואן חאל, וחהורסט חיכה לו במנהרה וניגש למסי כדי לבקש את החולצה שלו. שם ליאו התחיל להתחמם וההולנדי לא הבין, עמד במקום ומסי התעצבן והתעצבן".

עוד סיפר העיתונאי: "הוא אף פעם לא התנהג ככה, הוא התחמם עד שלא ראה אותי ולא הקשיב לשאלות. שאלתי אותו על הבישול הבלתי אפשרי שלו למולינה, והוא דיבר איתי על ואן חאל ועל פיפ"א, לא יכולתי לראיין אותו. בשלב מסוים כשהיינו בשידור אמרתי לו 'ליאו, תירגע' כי היו הרבה אנשים מפיפ"א ואתה לא יודע מה יכול לקרות".

"זה זיכרון שיישאר לנצח" סיכם אדול את החוויה הבלתי נשכחת, שבה לקח חלק בלי שכלל התכוון ועלתה לכותרות בכל העולם. "יש כבר כוסות, ספלים וקעקועים עם זה".