הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תוכנית רקובה". זעם בקרואטיה על ארגנטינה

כמו נגד הולנד: במדינה חשפו ששחקני האלביסלסטה קיבלו משימה מיוחדת להוציא מאיזון את שחקני סגנית אלופת העולם: "לא מפחדים לעשות שום דבר שיעזור להם להצליח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.12.22 - 09:26

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

חצי גמר מונדיאל הוא תמיד אחד המשחקים המתוחים ביותר שיש לעולם הכדורגל להציע, בוודאי כשמחר הוא יפגיש בין שתיים מהנבחרות הלוחמניות ביותר בטורניר - קרואטיה וארגנטינה, ובכלי התקשורת של סגנית אלופת העולם דרוכים במיוחד לקראת המשחק. "הארגנטינאים מכינים לנו משהו רקוב!", טענו בספורטסקה הקרואטי. "הם סימנו שלושה מהשחקנים שלנו, וזלטקו דאליץ'".

"לא יהיה מפתיע להגיד שהארגנטינאים יודעים לשחק מלוכלך", נכתב בדיווח. "היו לכך לא מעט עדויות לכך במונדיאלים בעשורים האחרונים. אבל ערב חצי הגמר, מגיעים דיווחים שערורייתיים על ההיערכות שלהם לקרואטיה ועל השיטות שלפיהן הם מתכוונים לשחק".

במה שכונה "התוכנית המלוכלכת", נטען ששחקן ארגנטינאי שמשחק במועדון אירופי, הודה בפני חבריו שהוטלה עליו משימה לעורר פרובוקציות כדי להוציא את הקרואטים מאיזון, כך שיבצעו טעויות ויקבלו כרטיסים, ממש כפי שהיה ברבע הגמר בין ארגנטינה להולנד. "הם לא מפחדים לעשות את מה שיגרום להם להצליח".

בקרואטיה לא מתרשמים: "הם חושבים שהעצבים של השחקנים שלנו רופפים, והם לא יוכלו לשמור על קור רוח כשמקללים אותם, צובטים אותם או מקללים את בנות הזוג שלהם". עוד נטען כי שלושה שחקנים קיבלו הנחיות מיוחדות איך להתגרות בשלושה שחקנים מסגנית אלופת העולם, שמחשבים לחוליות החלשות.

"בארגנטינה שוכחים שהקרואטים נמצאים בכל מקום וחושפים הכל מהר", סיכמו בתקשורת הקרואטית. "גם אם לא היינו מקשיבים למה שאומרים לנו, היינו יודעים להיזהר מארגנטינה".