הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניימאר לרודריגו: "אתה תביא גביע לברזיל"

נחשפו שיחות הניחומים בין הכוכב לבין שחקני הנבחרת אחרי ההדחה מהמונדיאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.12.22 - 22:45

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

 

אחרי שסיימה את דרכה רשמית במונדיאל, ביום שישי האחרון מול קרואטיה, נבחרת ברזיל הגיעה לצומת דרכים: המאמן, צ'יצ'ה, החליט לקחת את האחריות - ולסיים את תפקידו בנבחרת אחרי שש שנים בתפקיד. המאמן שהוביל את ברזיל בשני המונדיאלים האחרונים, לא הגשים את מטרתו - להחזיר את הגביע, אבל נפרד עם לא מעט הערכה משחקניו. והגדול שבהם, ניימאר, נפרד ממנו בפוסט שפרסם הערב (ראשון) ברשתות החברתיות.

ניימאר כתב: "לפני שנפגשנו באופן אישי, שיחקנו כמה פעמים אחד נגד השני, ומה אני יכול להגיד? חשבתי שאתה כל כך מעצבן! כי בנית קבוצות כדי לשמור עליי אישית, עשית הכל כדי להביס אותי, ואפילו דיברת רע עליי. אבל הגורל משעשע, לא? הוא שם אותך כמאמן הנבחרת ואותי כמספר 10 שלו".

"הכרתי אותך בתור מאמן, וידעתי שאתה טוב מאוד - אבל כבנאדם אתה טוב משמעותית יותר! פגשת אותי, ואתה יודע מי אני ומה חשוב לי... אני כאן כדי להודות לך על הכל, כל מה שלימדת אותי... ולימדת אותי כל כך הרבה".

"תמיד תהיה אחד המאמנים הכי טובים שהיו לי ושיהיו לי, אני תמיד אזכור אותך לטובה. היו לנו רגעים יפים יחד, אבל גם רגעים שכאבו לנו מאוד, והפעם הזו תכאב לנו עוד הרבה זמן. הגיע לך לזכות בגביע, לכולנו זה הגיע - אחרי כל מה שעשינו, וכל מה שוויתרנו עליו כדי להשיג את החלום. אלוהים לא רצה שזה יקרה, אבל אלוהים נתן לנו הכל".

"תודה לך, פרופסור צ'יצ'ה, על כל מה שלימדת אותי. חיבוק גדול ותודה", כך הוא חתם את דבריו.

בעניין אחר, לאחר ההדחה נחשפו ההתכתבויות בין הכוכב הגדול של הנבחרת, ניימאר, לבין כמה משחקני נבחרת ברזיל וביניהם רודריגו - שהחמיץ את אחד הפנדלים בדו קרב מול קרואטיה. "אני רוצה להגיד שאתה כוכב", כתב שחקנה של פ.ס.ז' בהודעת וואטסאפ. "זה כבוד להיות חלק מהקריירה שלך, לשמוע שאני הגיבור שלך ולראות אותך הופך לאחד הכוכבים של ברזיל".

"פנדל מחמיץ רק מי שבועט. אני עשיתי הרבה טעויות בקריירה ולמדתי מכולן. אבל אף פעם לא ויתרתי, תמיד חיפשתי לעשות יותר טוב והשתפרתי בכל. אני אוהב אותך, לא רק בגלל השחקן שאתה - אלא גם בגלל הלב שיש לך. תישאר חזק, הלחצים והביקורות האלה רק יחזקו אותך, ותזכור מה אמרתי לך: אתה תביא גביע לברזיל. אני מאחל לך את כל ההצלחה בעולם, תתנתק בימים האלה ותחזור עם הכל. אני כאן בשבילך תמיד. אנחנו ביחד".

ניימאר שלח הודעה גם למרקיניוס, חברו לקבוצה בפ.ס.ז' ולנבחרת, שכזכור החטיא את הפנדל האחרון בדו-קרב מול קרואטיה: "פנדל לא ישנה את מה שאני חושב עליך. רציתי שהכל יסתדר, כואב שמה שעצר אותנו בדרך לחלום זה פנדל אבל צריך להיות חזקים ולראות מה הכדורגל יכין לנו בעתיד".

בנוסף, ניימאר התכתב עם טיאגו סילבה שחלם על גביע במונדיאל האחרון שלו: "רציתי להעניק לך את הגביע הזה". שחקנה של צ'לסי השיב לו: "זה יותר רע ממה שדמיינתי, אני לא יכול לעכל את זה. לא מאמין שהפסדנו, כל פעם שאני נזכר בזה בא לי לבכות"