הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דומה לבקהאם?": השיחה הקורעת של מסי וקון

צפו. אגוארו אירח את כוכבי ארגנטינה בשידור וידאו: "גם אתה וגם לו סלסו נוכחים כאן איתנו, מתגעגעים אליכם". למעלה מ-250,000 אנשים צפו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.12.22 - 01:51

כ-46 מיליון ארגנטינאים דוחפים בחודש האחרון, מרחוק או מקרוב, את הנבחרת הלאומית שלהם במונדיאל 2022. אחד מהם הוא הוא כמובן סרחיו אגוארו, חלוץ הנבחרת לשעבר, שנוהג לקיים שידורי וידאו לייב רבים באינטרנט. אמש (רביעי) הוא אירח בשידור את לא אחר מאשר כוכב נבחרת ארגנטינה ליאו מסי, כשלצידו פאפו גומז ושחקנים נוספים מהאלביסלסטה שנכנסו לתוך הפריים.

"הניצחונות שלכם הם גם הניצחונות שלי", אמר אגוארו למסי וחבריו. "אני סובל הרבה, אבל מאוד שמח לראות אתכם משחקים ומאוחדים כל כך. אני מרגיש כאילו שאני איתכם, זה עושה אותי שמח מאוד שהכל בינתיים הולך כמו שצריך". הפרעוש השיב לו: "אני מתגעגע אליך ואל ג'יו (ג'ובאני לו סלסו), אתם נוכחים כאן איתנו".

השיחה בין הצדדים הייתה רוויה בעיקר בהומור. זה התחיל כשמסי פנה לאגוארו ואמר לו: "פאפו (גומז) שואף גבוה מאוד, הוא אפילו רוצה להראות לך שהוא משווה את עצמו לדייויד בקהאם (בפרצוף)". אגוארו השיב לו: "פאפו, למה אתה לא שואב השראה מהמראה של וולטר סמואל?". קון שיתף בהודעה של אחד הגולשים שכתב: "אומרים שפאפו דומה בכלל לחורחה סמפאולי".

כפי שניתן לראות בסרטון למעלה, קטע קורע נוסף הגיע כאשר הנער שעוזר לקון אגוארו להפעיל את השידור ניסה להסביר למסי וחבריו לנבחרת איך הם הופכים את כיוון המצלמה בסלולר - מקרה שכמובן הצחיק את הגולשים. השידור ארך כשעה וברובו ישבו ליאו מסי, פאפו גומז, רודריגו דה פול ולאנדרו פארדס מול המצלמה. בשיא, למעלה מ-250,000 אנשים צפו בשידור.