הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פאולו בנטו התפטר מאימון דרום קוריאה

אחרי שהנבחרת הודחה מהמונדיאל, הפורטוגלי: "מעכשיו - אחשוב על עתידי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.12.22 - 00:05
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.


היא שיחקה באומץ, היא לא ויתרה ולא התפרקה, אבל בסופו של דבר - היא ירדה מהדשא מובסת. נבחרת דרום קוריאה סיימה הערב (שני) את דרכה במונדיאל 2022, לאחר שהובסה 4:1 בשמינית הגמר מול ברזיל. פאולו בנטו והשחקנים שלו לא הצליחו להוות יריב לנבחרת החזקה והעדיפה שממול, אבל יכולים לרדת עם ראש מורם.

מי שהודיע על סיום תפקידו, מיד לאחר המשחק, היה מאמן הנבחרת פאולו בנטו. לאחר השריקה, בנטו אמר לעיתונאים: "כרגע הודעתי לשחקנים ולנשיא ההתאחדות שזו ההחלטה, שקיבלתי כבר בספטמבר. אני רוצה להודות לכולם על מה שהם עשו. מעכשיו, אנחנו נצטרך לחשוב על העתיד. אני הולך לנוח, ונראה מה אני אעשה אחרי שאני אנוח. אני רוצה לברך את ברזיל, בגלל שהיא היתה יותר טובה מאיתנו".

"אין לי מה לומר מלבד סליחה לאוהדים שתמכו בנו", אמר בסיום כוכב הנבחרת, החלוץ הונג מין סון. "תודה לכם שנתתם לי הזדמנות כשחקן כדורגל שלא היתה לי קודם. השחקנים עבדו קשה. ניסיתי לצמצם את הפער, אבל זה היה משחק קשוח. השחקנים נלחמו באופן מעורר גאווה כדי להגיע עד לכאן. אין ספק לגבי המסירות והעבודה הקשה שלהם".

וואנג הי-צ'אן, שפתח בהתקפה הקוריאנית דמע בסיום המשחק ואמר: "הייתי גאה להיות חלק מהקבוצה הזאת. היא הראתה את הפוטנציאל להיות טובה גם בעתיד. אני מרגיש שהייתי צריך להתכונן בצורה חכמה יותר טקטית, אבל הייתי שמח וגאה לשחק עבור דרום קוריאה".