הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוברט לבנדובסקי: "כשמשחקים הגנתי אי אפשר להנות מהכדורגל"

הכוכב ביקר את מאמנו. וגם: הרגע של הכוכב עם קיליאן אמבפה בסיום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.22 - 19:40
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

נבחרת פולין סיימה את דרכה במונדיאל 2022. החבורה באדום לבן לא הצליחה לספק סנסציה, ולאחר שהפסידה 3:1 לאלופת העולם צרפת תיפרד מהטורניר, כשהיא לפחות יכולה להתנחם בהעפלה לשמינית הגמר.

בכל אופן, בסיום המשחק כוכב החבורה, רוברט לבנדובסקי, ביקר את סגנון המשחק בו השתמש מאמנו צ'זלאב מיכנייביץ'. "כשמשחקים כדורגל צריך להנות מהמשחק", אמר, "זה אלמנט שהוא חשוב תמיד וכשמשחקים הגנתי זה פשוט לא זה".

חלוץ ברצלונה המשיך וניתח: "ידענו שאנחנו לא הפייבוריטים לקראת המשחק, אבל ניסינו להילחם. אם היינו כובשים במחצית הראשונה יתכן שזה היה נגמר בצורה אחרת. ניסינו גם בחצי השני אבל היינו עייפים, זה לא היה מספיק. נלחמנו עד הסוף ונתנו הכל, חבל".

בינתיים, בתקשורת המקומית היו מעודדים מהיכולת אך מאוכזבים מהתוצאה. "המשחק הטוב ביותר שלנו בטורניר לא הספיק", נכתב, "אלופת העולם הייתה פשוט חזקה מדי עבורינו. אנחנו יכולים להיות גאים בנבחרת שלנו, זה היה המשחק הטוב ביותר של פולין בשנים האחרונות. נכנענו למפלצת".

אגב, כפי שעשה נגד ארגנטינה וליאו מסי, גם הפעם לבנדובסקי ניגש לכוכב הגדול ביותר אצל היריבה על מנת ללחוש לו דברים. החלוץ וקיליאן אמבפה חלקו רגע מסקרן במיוחד, ויהיה מעניין לראות האם המילים שהועברו בין השניים יחשפו בהמשך.