הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרביה בהלם: "עצוב מאוד, לא מאמינים שזה קורה לנו שוב"

המדינה הבלקנית הפסידה 3:2 לשווייץ והודחה מהמונדיאל, במדינה עצובים: "כמו ב-2018"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.22 - 23:44
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן. שימו לב, לא ניתן לעשות שימוש בתקצירים ללא מתן הקרדיט הנ"ל.

סרביה לא מאמינה שזה קורה לה שוב. הסרבים הודחו ממונדיאל 2022 היום (שישי) אחרי ההפסד הדרמטי 3:2 לשווייץ, בדומה למה שקרה במונדיאל הקודם בו שיחקו באותו בית עם ברזיל ועם השווייצרים והודחו בבתים.

בתקשורת הסרבית התקשו לעכל את ההדחה, בטח אחרי היתרון 1:2 של הסרבים. "עצבות. אין מילה אחרת. נלחמנו ונאבקנו, אבל אלה טעויות שאי אפשר למחול עליהן בהגנה. שווייץ שלחה עוד פעם את סרביה לארוז. רצינו נס, אנחנו חוזרים מהמקום האחרון בבית", נכתב ב-"Mondo".

"שחזור עצוב. השווייצרים הדיחו את סרביה בשנית מהמונדיאל, זה מרגיש כמו סרט עצוב שחוזר על עצמו. גם ניצחון לא היה עוזר לנו. יש הרבה "אבל" ונבחרת שציפתה להגיע רחוק יותר", כתבו בטלגרף.

אלכסנדר קובאץ', פרשן סרבי, אמר ש"הודחנו בצדק. יותר מדי אנרכיה ומעט מדי סדר יחסית למונדיאל, לא שיחקנו כדורגל מסודר. 80% מהשחקנים שלנו לא הוציאו מעצמם את המיטב. התחלנו וגמרנו באותה דרך, אבל אנחנו יכולים להיות טובים יותר".