הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דור הזהב של שוייץ לא מפסיק להדהים"

המדינה באופוריה אחרי העלייה לשמינית: "כוח הרצון שלנו שבר גם את סרביה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.22 - 23:21
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

נבחרת שווייץ עשתה את זה. עם 2:3 דרמטי על סרביה, הנבחרת הצנועה עלתה בפעם השלישית ברציפות לשמינית גמר המונדיאל, בה תפגוש את נבחרת פורטוגל. התקשורת המקומית, כצפוי, התלהבה במיוחד.

"היה משחק מרהיב. היה ברור שאין דרך חזרה כבר משריקת הפתיחה, שתי הקבוצות חיפשו לתקוף את השער וכמה שיותר מהר", נכתב בבליק השוייצרים. "נפלו שערים, היה משחק לוחמני וכוח הרצון שלנו הכניע את השוייצרים. הגנו על ההובלה ועלינו למשחק מול פורטוגל".

בהמשך, התייחסו ב"בליק" לעימותים השונים במהלך המשחק: "אלכסנדר מיטרוביץ' נפל ברחבת שווייץ ודרש בקולניות פנדל. גרניט ג'אקה נגע במפשעתו מול הסרבים. שניהם קיבלו כרטיסים צהובים ובצדק".

ב-"SRF" המשיכו: "שוייץ ניצחה בצדק, זה אושר חסר גבולות. הם עברו את המשחק בהתלהבות גדולה גם בלי יאן זומר החולה. ספקטקל שווייצרי. למדנו המון מהמחצית השנייה".

"אל תקחו את הזמנים האלה כמובנים מאליהם", הוסיף העיתונאי קרייג קינג. "שוייץ עלתה למונדיאל אחד בין 1970 ל-2002, עכשיו היא בפעם השלישית ברציפות בשמינית גמר המונדיאל. דור זהב". במקביל, זאת הפעם החמישית ברציפות בה שוייץ עוברת שלב בתים בטורניר גדול כשמכניסים גם את היורו - רצף שהתחיל ב-2014 ונמשך עד למונדיאל הנוכחי.