הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נשדדנו": זעם ועצב באורוגוואי אחרי ההדחה

הסלסטה עפו בבתים, במדינה תקפו: "מדינה כמונו לא יכולה להתלות באחרים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.22 - 19:27
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

נבחרת אורוגוואי שבורת לב. הסלסטה אמנם ניצחה היום (שישי) 0:2 את גאנה, אך הודחה מהמונדיאל אחרי שדרום קוריאה ניצחה 1:2 את פורטוגל. תקרית מכוערת נרשמה בסיום, כשחוזה מריה חימנס רץ לעברו של השופט דניאל סיברט ואף נגע בידו.

למרות הניצחון ושברון הלב, במדינה ביקרו את הנבחרת שלא עברה את שלב הבתים לראשונה מזה ארבעה מונדיאלים. "אורוגוואי יכולה להאשים רק את עצמה. הגישה בשני המשחקים הראשונים הייתה הגנתית מדי", נכתב ב-"Warriors of Uruguay".

"ההדחה של אורוגוואי התחילה מזה שדה ארקאסטה לא שחיק שני משחקים. פספוס עצום מעבר לטעויות שיפוט", כתב וילסון מנדז. בתקשורת המקומית התייחסו לדייגו פורלאן, שלא חגג את השערים מדאגה למשחק המקביל.

"ההדחה כואבת מאוד. עשינו את העבודה שלנו היום, אבל שילמנו על שני המשחקים הראשונים. תהיה הרבה מאוד ביקורת עצמית ובצדק", הוסיף הפרשן בויסאן. "המונדיאל יקר, הכדורגל מול דרום קוריאה ופורטוגל עלה ביוקר. אסור למדינה כמו אורוגוואי להיות תלויה באחרים".

אחרים זעמו. הפרשן אלחנדרו פיגרדו הגדיר את המשחק כ"שוד!", וטען ש"אורווגואי צריכה לכעוס ובצדק. הדמעות יחכו".

"אורוגוואי הפכה לאחת מאכזבות המונדיאל, אבל הייתה יכולה לשחק כדורגל טוב יותר מההתחלה. הפעם הייתה יוזמה שנעדרה מהמשחקים הקודמים", הוסיפו ב-"אל פאיס".

"אורווגואי הייתה יכולה לשחק יותר טוב, אבל טעויות השיפוט גמרו אותה. זה שובר לב, השופט טעה גם מול פורטוגל וגם מול גאנה וזה הכריע את המשחק", הוסיפו ב-"El Observador".