הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליאו מסי יסתדר? די מריה צפוי לרדת לספסל ארגנטינה במונדיאל

האלביסלסטה שוקלים לפתוח בהרכב הגנתי בשמינית הגמר מול אוסטרליה, סקלוני מתלבט בין פארדס ללאוטרו. באוסטרליה בטוחים: "אנחנו יכולים להדהים את כל העולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.22 - 16:44
Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images
Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images

נבחרת ארגנטינה תעלה מחר (שבת) לשמינית גמר המונדיאל מול אוסטרליה. הפרעוש וחבריו נראים טוב יותר ממשחק למשחק אחרי ההפסד המפתיע לערב הסעודית במשחק הראשון וירצו להמשיך לרבע הגמר, בו מחכה המנצחת בין הולנד לארצות הברית, מול אוסטרליה.

הסוקרוז מעולם לא היו ברבע גמר המונדיאל וירצו להשוות את ההישג הגדול בתולדותיהם, במשחק אליו הם מגיעים כאנדרדוג גדול לפחות על הנייר. הנבחרת הובסה 4:1 מול צרפת, אך ניצחה את תוניסיה ואת דנמרק כל הדרך לשלב הבא.

 

די מריה צפוי לרדת לספסל
אנחל די מריה לא צפוי לפתוח בהרכב ארגנטינה בהתחשב בכך שהוא לא בריא לחלוטין. די מריה אמנם לא סובל מפציעה בשריר, אך לא כשיר ב-100% ולכן צפוי לרדת לספסל לפי tyc.

ליונל סקלוני מתלבט בין מערך התקפי להגנתי, כאשר מי שצפוי להחליף את די מריה הוא ככול הנראה אנחל קוריאה. ליאו מסי וחוליאן אלבארס ימשיכו בהתקפה. המאמן הודה: "אוסטרליה נבחרת טובה ומסורתית, אולי אנחנו פייבוריטים על הנייר אבל מגיעים כדי לנצח ולשחק כמו במשחקים הקודמים. אם די מריה יכול לשחק הוא ישחק".

רודריגו דה פול, שצפוי לפתוח בהרכב, הודה: "ההפסד לערב הסעודית היה דבר חיובי מאוד עבורנו, הגענו לעמדה שאנחנו לא רגילים אליה. ראינו ממה אנחנו עשויים וממה אנחנו בנויים באמת".

הרכב משוער: אמיליאנו מרטינז; נאוהל מולינה, כריסטיאן רומרו, ניקולס אוטמנדי, מרקוס אקוניה (ניקולס טליאפיקו); רודריגו דה פול, אנסו פרננדז, אלכסיס מאק אליסטר, אנחל קוריאה, ליאו מסי, חוליאן אלבארס.

"יש רק מסי אחד"
אוסטרליה אמנם שחזרה את הישג השיא הגדול בתולדותיה במונדיאלים, אך רוצה להמשיך להדהים את העולם ולהדיח את ארגנטינה. לשם כך, האלביסלסטה נערכים לעצירתו של ליאו מסי. לפי "ABC News" המקומי, גרהאם ארנולד הכין תוכנית מפורטת לעצירת הפרעוש.

"ב-1993 היה לארגנטינה את דייגו מרדונה, עכשיו יש לה את ליאו מסי", אמר המאמן האוסטרלי ארנולד. "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לעלות ונשמור על האנרגיה, אנחנו מוכנים לליאו מסי. יש רק מסי אחד בארגנטינה".

"יש להם הרבה כוכבים עם פאולו דיבאלה ולאוטרו מרטינז, אבל אנחנו מוכנים ברמה הטקטית. כל אחד מאיתנו מאמין שהוא יכול להפתיע, מקיי רוואלס ועד הארי סוטאר. אף אחד לא מצפה שננצח, אנחנו רוצים להדהים את העולם. נעלה כמו שווים ונשחק את הכדורגל שלנו גם מול ארגנטינה".

הרכב משוער: מת'יו ראיין; מילוש דגנק, הארי סוטאר, קיי רואלס, פראן קרצ'יץ'; מת'יו לקי, ג'קסון אירווין, ארון מוי, קרייג גודווין; מיטשל דיוק, ריילי מקגריי.