הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכי חלשה אחרי קטאר? דנמרק אכזבה במונדיאל

הדנים, שהגיעו לחצי גמר היורו האחרון, לא עמדו בציפיות ונפרדו ללא ניצחון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.22 - 18:52
באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

נבחרת דנמרק סומנה בעיני רבים כסוס השחור של המונדיאל, אך רשמה שלב בתים מסויט והודחה היום (רביעי) מהטורניר עם נקודה אחת ושער אחד, לאחר שפרשנים ואוהדים מסוימים אף האמינו כי היא תוכל להגיע עד לשלב הגמר.

"דנמרק חסרת השיניים נכשלה במונדיאל הזה, חד משמעית", נכתב ב-"TV2" הדני. "הנבחרת לא מצליחה לשבור את הבונקר ולא עמדה בציפיות הגבוהות שלה מעצמה. עצוב מאוד אחרי היורו".

יספר הלמין, מ-"Bolddk", מצא אשם מפתיע: "ראיתי את רנה מולנסטיין במסך. מזכיר לי כמה דנמרק רחוקה במונדיאל הזה".

קלאוס אגלונד מה-"Ekstra Bladet", העיתון הגדול בדנמרק, הוסיף: "ה-VAR לא עוזר לדנמרק בטורניר אותו ביקרה מההתחלה, והנבחרת בכנות לא עוזרת לעצמה". בנג'מין לדנר טען ש"אוסטרליה שיחקה ב-8:1:1, דנמרק לא הצליחה לנצל את זה. אכזבה גדולה מאוד. זאת נבחרת ברמה של מילוול, אנחנו נראים זוועה".

האוהדים הדנים אמרו באופן טבעי שההפסד מאכזב במיוחד ושהאוויר יצא מהבלון של הנבחרת. אוהד נוסף הוסיף: "אני מוצף והמום. ציפינו להרבה יותר, אם אנחנו לא מבקיעים מול אוסטרליה לא מגיע לנו לעלות".

"האכזבה הגדולה ביותר של דנמרק היא לא ההדחה אלא הדרך בה הם שיחקו. לא היה להם חלוץ, אבל זה לא תירוץ. טורניר של כלום ואנחנו עדינים", כתבו ב-"Get Football".

דנמרק עלתה לשמינית גמר המונדיאל הקודם ולחצי גמר היורו האחרון. זאת הפעם השנייה בלבד בה הנבחרת מודחת בשלב הבתים אחרי מונדיאל 2010. למונדיאל 1994, אגב, הנבחרת לא עלתה אחרי שזכתה ביורו 1992.