הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היכולת הזאת לא תספיק לארה"ב מול הולנד"

צפו בתקציר: האמריקאים גברו על איראן, הפרשנים לא התרשמו: "משחק פסיבי, לא למדו כלום". פוליסיק הרגע מבית החולים: "אהיה כשיר לשבת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.22 - 23:02

התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.

ארצות הברית חוגגת. לפני המונדיאל הביתי ב-2026 הפסים והכוכבים הראו אופי היום (שלישי), ניצחו 0:1 את איראן ועלו על חשבונה לשמינית גמר המונדיאל בה יפגשו את הולנד.

 • התעדכנו בזמן אמת על הניקוד שלכם: לחצו לפנטזי מונדיאל
 • 500 ש"ח בכל יום: חידון המונדיאל היומי
 • איפה אתם בטבלת הניחושים? לחצו לחמש חבר`ה

  "המחצית הראשונה הייתה טובה, אבל איבדנו את השליטה במחצית השנייה. נצטרך להיות עקביים יותר בשביל להצליח מול הולנד. היה לנו קצת מזל בסיום במשחק שקול", כתבו ב"אתלטיק".

  "ארצות הברית הייתה פסיבית וזה היה יכול להתנקם בה. הם הלכו לבונקר אחרי השער ובצדק, אבל היו יותר מדי מצבים מבוזבזים", הוסיף הפרשן פול טנוריו, גם הוא מהאתלטיק. "השער האמריקאי היה היפה ביותר שלה במונדיאל, אבל זה לא מספיק. הם צריכים עוד אחד", אמר מארק שטיין. "ג'יו ריינה היה יכול לקבל דקות", אמר הפרשן הרקולס גומז.
 •  

  כובש שער הניצחון כריסטיאן פוליסיק, שנפגע בבטנו בזמן ההבקעה וגם הוחלף בהפסקה, פונה לבית החולים לקבלת טיפול. אחרי המשחק, הוא העלה תמונה מבית החולים וכתב: "גאה מאוד בחבריי לנבחרת. אל דאגה, אהיה כשיר למשחק בשבת"

  בשני המונדיאלים הקודמים בהם השתתפה, ב-2010 ו-2014, ארצות הברית עברה את שלב הבתים והודחה בשמינית. האמריקאים עברו את השמינית פעם אחת בלבד, ב-2002. כריסטיאן פוליסיק נפצע והוחלף, אך ההערכות הראשוניות הן שהוא יהיה כשיר לשמינית הגמר.