הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו זקנים מדי?": מאחורי הפיצוץ בבלגיה

ורטונחן, אדן הזאר וקווין דה בריינה רבו, ביקורת על קשר סיטי: "לא רוצה להיות במונדיאל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.22 - 06:55

התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.

לא שקט בנבחרת בלגיה. אחרי ההפסד המפתיע למרוקו ורגע לפני המשחק הגורלי מול קרואטיה, בו הפסד יסיים את הדרך של הנבחרת במונדיאל, לפי דיווחים היה עימות באימון בין חלק משחקני הנבחרת.

 • התעדכנו בזמן אמת על הניקוד שלכם: לחצו לפנטזי מונדיאל
 • 500 ש"ח בכל יום: חידון המונדיאל היומי
 • איפה אתם בטבלת הניחושים? לחצו לחמש חבר`ה
  • קווין דה בריינה, יאן ורטונחן ואדן הזאר התעמתו אתמול (שני) באימון עצמו, עימות פיזי שהופרד רק ע"י רומלו לוקאקו. הרקע לכך, כנראה, הוא ראיון של דה בריינה בן ה-31 לגארדיאן בו הוא טען ש"בלגיה לא יכולה לזכות בגביע העולם, אנחנו זקנים מדי".

   ורטונחן בן ה-35, בהמשך, טען ששחקני ההתקפה לא הבקיעו ב-2:0 למרוקו כי "הם זקנים מדי". הזאר עצמו טען שבלגיה יכולה לזכות במונדיאל כי יש לה את הקשר והשוער הטובים בעולם.

   אותם קשר ושוער (קווין דה בריינה וטיבו קורטואה) לא מדברים אחד עם השני במשך שנים לפי דיווחים בבלגיה ומתקשים להנהיג את הנבחרת של רוברטו מרטינס.

   "השחקנים מרגישים כאילו קווין דה בריינה לא רוצה להיות במונדיאל", לפי "Nieuwsblad". "אין ספק שהמתיחות בשיאה רגע לפני המשחק מול קרואטיה המנוסה, האווירה לא בריאה. ורטונחן אמר שיש דברים שהוא לא חושב שהוא יכול להגיד, ואמר אותם בכל זאת".

   ורנטוחן לא מסתדר עם הזאר, לפי כלי התקשורת הבלגי, בעוד גם קווין דה בריינה עצמו הרגיש מותקף. המאמן מרטינז אמר ש"המתיחויות הן חלק טבעי, ככה אנחנו דוחפים אחד את השני". הקבוצה יזמה פגישת גישור בין הצדדים, אך טרם ברורה השפעתה.

   ניילס פויסוניר מ-"HLN" הוסיף: "יש מתיחות בנבחרת, בית הקלפים של בלגיה התמוטט. הנבחרת הפסידה וניצחה אותה כמות משחקים מאז אוקטובר האחרון, הפציעה של רומלו לוקאקו משפיעה אבל הכימיה בעייתית. זה יותר משחקן אחד. מרטינז דובק במערך שלו שלא עבד כמעט באף משחק".