הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברונו פרננדש: "חשבתי שהשער היה של כריסטיאנו רונאלדו"

כובש הצמד הודה: "חגגתי כאילו זה גול שלו. בפורטוגל עובדים זה בשביל זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.22 - 23:30

(התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן)

נבחרת פורטוגל הבטיחה את מקומה בשמינית הגמר היום (שני) עם 0:2 על אורוגוואי. גיבור המשחק היה ברונו פרננדש, שכבש צמד והפך לשחקן היחיד במונדיאל שהבקיע ובישל שני שערים בשלב הבתים.

 • התעדכנו בזמן אמת על הניקוד שלכם: לחצו לפנטזי מונדיאל
 • 500 ש"ח בכל יום: חידון המונדיאל היומי
 • איפה אתם בטבלת הניחושים? לחצו לחמש חבר`ה
  • פורטוגל ניצחה שני משחקים במונדיאל בפעם הראשונה מאז 2006, בה השוותה את הישג השיא בתולדותיה ונעצרה רק בחצי הגמר.  פרננדש, באופן טבעי, נבחר לאיש המשחק. זאת הפעם השלישית בה היא מנצחת פעמיים בשלב הבתים, כאשר בפעמיים הקודמות (2006 ו-1966) היא נעצרה רק בחצי הגמר.

   פרננדש עצמו דיבר בסיום: "מה שהוביל לנו את הניצחון היה הקבוצה שלנו, אנחנו עוזרים אחר לשני. חגגתי את השער הראשון כאילו הוא גול של כריסטיאנו רונאלדו, חשבתי שהוא נגח והרמתי לו. אנחנו עוזרים אחד לשני".

   המאמן פרננדו סנטוס אמר: "עלינו שלב אבל צריך לרדת לקרקע, עדיף לקחת דברים בקלות. הגיע לנו לנצח, הקבוצה הייתה ממושמעת. אנחנו צריכים להשתפר בכמה תחומים. עלינו, מחר נתכונן למשחק מול דרום קוריאה".

   אחת הבשורות הרעות לנבחרת היא פציעתו של נונו מנדש, המגן שנאלץ לפנות את מקומו במחצית הראשונה. טרם ברורה חומרת פציעתו והאם יוכל לשחק במשחק האחרון של שלב הבתים מול דרום קוריאה.

   פורטוגל אמנם הבטיחה עלייה, אך טרם הבטיחה את המקום הראשון בבית. המקום השני עלול להוביל אותם למפגש מול ברזיל בשמינית הגמר.