הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פודן וראשפורד ב-11: השינוי הצפוי באנגליה

באנגליה מדווחים כי סאות'גייט יבצע מהפכה נגד וויילס. ווקר והנדרסון ב-11

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.22 - 15:46
(Photo by Eddie Keogh - The FA/The FA via Getty Images)
(Photo by Eddie Keogh - The FA/The FA via Getty Images)

מחזור סיום שלב הבתים של המונדיאל ייצא לדרך הערב (שלישי), ובינתיים וויילס ואנגליה נערכות לקרב בינהן, שייערך בערב בו גורל השתיים בבית ב' יוכרע. בזמן שאנגליה נמצאת במקום הראשון, עם ארבע נקודות, וויילס נועלת את הבית עם נקודה אחת בלבד. בכל אופן, לאנגליה יש עוד סיכוי להישאר מחוץ לשמינית הגמר, כשמנגד לוויילס יש סיכוי להעפיל לשלב הבא על אף הפתיחה הרעה.

טבלת בית ב' לפניכם:
1. אנגליה, 4 נקודות (2:6)
2. איראן, 3 נקודות (6:4)
3. ארה"ב, 2 נקודות (1:1)
4. וויילס, 1 נקודות (3:1)

ב'דיילי מ'ייל' מדווחים על מהפכה בהרכב של גארת' סאות'גייט, שקיבל ביקורות רבות על השחקנים אותם בחר בשני המשחקים הקודמים, ובעיקר על ספסולו של פיל פודן. שחקן הכנף הנפלא של מנצ'סטר סיטי צפוי לפתוח ב-11, כמו גם מרקוס ראשפורד, כאשר בוקאיו סאקה וראחים סטרלינג יירדו לספסל. גם ג'ורדן הנדרסון צפוי לקבל את המקום בקישור על חשבון מייסון מאונט, וקייל ווקר יחליף באגף את קיראן טריפייר.

לקראת המשחק, נשאל גארת סאות'גייט האם הוא מתכנן רוטציה בהרכב, זאת כדי לתת הזדמנות לאלו שטרם שיחקו: "יש לנו 26 שחקנים, זה טורניר ארוך. בכל מקרה אני לא הולך לחלק את חולצת ההרכב סתם ככה. שחקנים יהיו מאוכזבים אם הם לא ישחקו, אבל במונדיאל אסור לי לחשוב על זה".

מנגד, רוב גריי, מאמן הדרקונים האדומים, נשמע דרוך: "הטורניר הזה כבר הוכיח לכולנו שאת כולן אפשר לנצח, אז כמובן שזה נכון גם לגבי אנגליה. זאת קבוצה נפלאה, אבל אנחנו נראה מה אנחנו יכולים לעשות".

במקביל, גארת' בייל התייחס למי שעבר היה שותפו בטוטנהאם, הארי קיין והחמיא: "הוא חלוץ ברמה עולמית, אבל יש לצידו כל כך הרבה שחקנים טובים. זה יהיה משחק קשוח במיוחד".

בהמשך כוכב וויילס נשאל לגבי השף הוולשי שהצטרף לנבחרת למסע לקטאר, זאת על מנת לבשל להם את האוכל מהבית גם כשהם הרחק ממנו. "אני מקווה שזה יעזור לנו להיות טובים יותר", השתעשע בייל, "אנחנו שמחים להיות פה ונעשה הכל כדי להעפיל לשמינית".

ההרכב המשוער של אנגליה: ג'ורדן פיקפורד; קייל ווקר, הארי מגווייר, ג'ון סטונס, לוק שואו; דקלן רייס, ג'וד בלינגהאם, ג'ורדן הנדרסון, מרקוס ראשפורד, פיל פודן; הארי קיין.

ההרכב המשוער של וויילס: דני וורד; בן דייויס, כריס מפהאם, ג'ו רודון, נקו וויליאמס; (אית'ן אמפאדו), ג'ו אלן, ארון ראמזי, קונור רוברטס, הארי ווילסון; גארת' בייל, קיפר מור.