הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש לך פה, אבל האם יש לך גם ביצים?"

בצהובון קרואטי לא נשארו חייבים כלפי מאמן קנדה לפני ההתמודדות מחר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.11.22 - 20:36

אחד הבתים המעניינים במיוחד במונדיאל קטאר 2022 הוא בית 6, שעל פי משחקי הפתיחה נראה פתוח לגמרי. סגנית אלופת העולם קרואטיה, שהציגה משחק רע במיוחד ב-0:0 מול מרוקו, תגיע למשחק השני והחשוב מול קנדה, שנראתה טוב מול בלגיה אך נכנעה בסופו של דבר 1:0 קטן. קנדה וקרואטיה לא ידועות כיריבות ותיקות, אך נראה שהעניינים התחממו לקראת ההתמודדות.

כזכור, לאחר ההפסד הקנדי לבלגיה, המאמן ג'ון הרדמן אמר שהנבחרת שלו תגיע "לז**ן את קרואטיה", מה שלא התקבל בצורה יפה על ידי אחת הצהובונים הקרואטים. ב-24 SATA פירסמו תמונה (בפוטושפ) של הרדמן עומד בעירום כשרק עליי מייפל מכסים את פיו ואת איבר המין שלו, כאשר נכתב: "יש לך פה, אבל האם יש לך גם את הביצים?".

הרדמן עצמו, שראה את התמונה בעיתון הקרואטי הגיב בצחוק במסיבת העיתונאים: "אשתי אחריכם, היא הייתה שמחה שיהיה לה את הבחור שבתמונה. אני יותר שמן מהבחור שהיה שם". לגבי המשחק עצמו הוא אמר: "חתיכת משחק עומד לפנינו, זה מבחן אדיר עבורינו".

בצד השני המאמן זלטקו דאליץ' התלונן על שעת המשחק המוקדמת מול מרוקו: "אנחנו ראויים לכבוד מכולם, הרווחנו את זה בהופעות, בהתנהגות ובתוצאות שלנו לאורך ההיסטוריה. זה לא מכובד ששמו את המשחק שלנו בצהריים, אנחנו סגני אלופי עולם. לנבחרות גדולות אחרות לא מתייחסים כך. אנחנו נגיע מוכנים להתמודדות, אבל אנחנו ליותר כבוד מזה".