הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קווין דה בריינה: "אין סיכוי שנזכה במונדיאל"

הכוכב הוריד ציפיות בניגוד לאדן הזאר: "אם אהיה טוב, נוכל לזכות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.11.22 - 13:55
( Matthias Hangst /Getty Images)
(	Matthias Hangst /Getty Images)

אחרי 0:1 לא מרשים מול קנדה, נבחרת בלגיה תעלה מחר (שני, 15:00) למשחק השני שלה במונדיאל 2022, בתקווה להציע יכולת קצת יותר משכנעת מול מרוקו, שסיימה ב-0:0 מול קרואטיה.

כוכב הנבחרת קווין דה בריינה סיפק תשובה מעניינת מאוד בנוגע לשאלה האם נבחרתו תוכל לזכות בגביע העולם: "אין סיכוי, אנחנו מבוגרים מדי. אני חושב שההזדמנות האמיתית שלנו הייתה ב-2018. יש לנו נבחרת טובה, אבל אנחנו מזדקנים ואיבדנו שחקני מפתח. יש לנו שחקנים חדשים טובים אבל הם לא ברמה של אלו שהיו פה ב-2018. אני רואה את עצמנו כאנדרדוג".

אדן הזאר, שהוחלף במשחק הקודם בדקה ה-61, שידר חיוביות: "אני מרגיש טוב יותר. אני יכול להשתפר, כמו כל הנבחרת. הרגשתי טוב נגד קנדה ואני רוצה לשחק, שזה הדבר הכי חשוב. ככל שאשחק יותר אהיה טוב יותר. מבין את הביקורות, ואם לא אשחק נגד מרוקו, יגידו שוב ש'אדן גמור'. לשחק טוב בכל משחק זה תלוי בי, כדי שכולם ישמחו ונוכל לעשות משהו טוב. בלגיה יכולה לזכות במונדיאל אם אדן יהיה טוב. אם אהיה פחות טוב, זה יהיה קשה".

מי שקצב ההחלמה שלו מתקדם טוב הוא רומלו לוקאקו, אך על פי רוברטו מרטינס, הוא יהיה כשיר רק למשחק השלישי בבית נגד קרואטיה: "ההחלמה שלו מתקדמת מהר מהמשוער. הוא התאמן פעמיים עם הקבוצה עד עכשיו ונראה טוב, אבל אני לא מצפה שישחק נגד מרוקו כי הוא עדיין לא 100% נכון לעכשיו".

ארבעה משחקי נבחרת מרוקו נולדו בבלגיה: אנאס זארורי, בילאל אלחנוס, סלים אמאלה ואיליאס צ'יר, ומרטינס החמיא ליריבה: "הם נבחרת טובה מאוד עם שילוב בין כישרון לאיכות. יש להם שחקנים שיכולים לייצר יתרון מספרי בשטחים רחבים והם מאורגנים, ממושמעים ומנוהלים טוב במרכז המגרש".