הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בייל היה החלש על המגרש. מנותק ופסיבי"

הוולשי מיעט לגעת בכדור בהפסד 2:0 לאיראן והודה: "ציפיתי ליותר". הוא זכה לציון 3 במשחק בו השלים 19 נגיעות בלבד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.22 - 14:18

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן


נבחרת וויילס בדרך הבטוחה החוצה מהמונדיאל כבר בשלב הבתים. החבורה המנוסה של גארת' בייל אמנם ציפתה להגיע לשמינית הגמר, אך התפרקה בתוספת הזמן והפסידה היום (שישי) 2:0 לאיראן.

מי שעמד במרכז הביקורות, כצפוי, היה גארת' בייל. הכוכב הוולשי ציפה להעלות את הנבחרת לשלב הבא אחרי מנוחה ארוכה מתקופתו בארצות הברית, אבל היה פסיבי יחד עם נבחרתו.

בייל עצמו הודה בסיום: "זה מאכזב מאוד, ציפינו ליותר. קשה לעכל, השער השני לא משנה". למרות שהדרך היחידה בה נבחרתו יכולה לעלות היא הפרש השערים. "הוא נראה מנותק על הדשא ומחוצה לו", נאמר.

"בייל היה פסיבי ובקושי נגע בכדור. הוא היה חלש מאוד למרות שהיה השחקן האיכותי על הנייר לפני המשחק", הוסיף המגזין "Get Football" שהעניק לו את הציון 3.

"המשחק של וויילס הדרדר מרגע לרגע. ההרחקה שברה אותם, איראן ניצחה בצדק אחרי עבירה קשה של ווין הנסי. זה הפך מרע לרע יותר, רק נס יספיק לנו", נכתב ב-"Wales Online".

"הקהל הוולשי נשאר כדי לתמוך בנבחרת שלא התעלתה לרמתו. הגיע לאיראן לנצח", הוסיף מייק קיגאן מהדיילי מייל. "וויילס לא הייתה במשחק", אמר פיל מקנולטי מה-BBC. סם טיי, לשעבר בבליצ'ר רפורט, אמר ש"איראן חתכה את וויילס שוב ושוב ושוב וניצחה. ניצחון מוצדק".