הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אורוגוואי הזקנה בהופעה מהחלשות אי פעם"

הסלסטה לא הרשימו ב-0:0 מול דרום קוריאה, במדינה תקפו: "סוארס בודד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.22 - 17:18

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן

נבחרת אורוגוואי התקשתה להרשים בפתיחת המונדיאל היום (חמישי) עם 0:0 מול דרום קוריאה, משחק בו לא נרשמו כלל בעיטות למסגרת.

זהו למעשה המשחק הראשון במאה ה-21 (בה כבר נערכו 5 מונדיאלים) בו אין בעיטות למסגרת, כאשר שני כדורים של האורוגוואיים נעצרו במשקוף.  מונדיאל זה השווה את השיא השלילי של מונדיאל 1982, בתור המונדיאל הרביעי בו היו 4 פעמים 0:0 במחזור הראשון. במונדיאל 1982, נדגיש, היו 12 משחקים בשלב הראשון ולא 16.

זאת הפעם הרביעית, אגב, בה אורוגוואי פותחת את המונדיאל ב-0:0. בפעם הקודמת, ב-2010, היא הגיעה לחצי הגמר. הנבחרת התכולה הפכה לראשונה אי פעם שמשחקת עם ארבעה שחקנים בני 35 ומעלה באותו המשחק, כאשר לואיס סוארס, דייגו גודין, אדינסון קבאני ומרטין קסרס שותפו. באופן טבעי, במדינה לא התרשמו מה'סלסטה'.

"אורווגואי לא מצאה את הדרכים על הדשא, תיקו משמים אבל נקודה בבית כזה היא לא תוצאה רעה. חייבים להשתפר בהמשך, הנבחרת זקנה והייתה הופעה חלשה בקנה מידה היסטורי", טען העיתונאי במבינו אצ'גויין.

"משחק קשה מאוד פיזית עבורנו, מעט מאוד משחק של הנבחרת", הוסיף החשבון PasesUruguay. "המערך הזה לא סביר ברמות האלה. לואיס סוארס צריך לשחק רק במערכת שתומכת בו, הוא היה מבודד".

"היינו יכולים לשחק התקפי יותר", אמר הפרשן רודריגו רומאנו. "היינו בלחץ מההתחלה, למרות שהיינו הרבה יותר קרובים לשער מהקוריאנים". פרשן אחר ציין כי "מדובר במשחק הכי משעמם של אורוגוואי הזקנה מזה שנים".