הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מי צוחק עכשיו?": המהלך המזלזל של אנטוניו רודיגר

צפו בתקציר: בלם גרמניה נתפס "על חם". כוכב הנבחרת בעבר: "יהיר, זה לא בסדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.11.22 - 22:14

התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן.

נבחרת גרמניה סופגת אש אחרי ההפסד ליפן בתחילת המונדיאל, אבל לא רק התוצאה עיצבנה את הגרמנים. אנטוניו רודיגר, בלם הנבחרת וריאל מדריד, רשם רגע אחד לפני שער הניצחון של הסמוראים הכחולים שהוציא את הפרשנים במדינתו מדעתם.

זה קרה בדקה ה-63, קצת יותר מ-10 דקות לפני המהפך המדהים. רודיגר רץ לכדור תועה סמוך לשער של גרמניה, כשטאקומה אסאנו, מי שעתיד לכבוש את שער הניצחון, בעקבותיו. במהלך הריצה, המצלמות תפסו את רודיגר רץ בצורה מוזרה, עם הרגליים לכיוון החזה, תוך שהוא מחייך לעצמו - במה שנתפס כמהלך מזלזל.

"אתה לא מזלזל ביריבה ככה כי זה יחזור אליך", אמר דידי האמאן, כוכב נבחרת גרמניה בעבר, לתקשורת המקומית. "אני חושב שזה היה מאוד לא מקצועי, זה לא היה בסדר. רודיגר יהיר. הוא צחק, אבל עכשיו יפן ואסאנו צוחקים. רוח המשחק זה לכבד את היריבה, והוא לא עשה זאת. אין לי הסבר למה".

גם קשר ארסנל, יובנטוס ואינטר בעבר, ליאם בריידי, ביקר את רודיגר וטען ש"הוא יהיה נבוך כשהוא יראה את זה ויסתכל על התוצאה של המשחק, הוא לא יחייך יותר".