הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכת בכורות: הנתון הנדיר ביום השני בקטאר

צפו בתקציר: כל כובשי השערים חגגו ציון דרך גדול. וגם: המספרים של קודי גאקפו והולנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.22 - 19:50

(התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן).

זה לא היה פשוט, אבל במבחן התוצאה נבחרת הולנד עשתה את זה. הכתומים התקשו במשך 85 דקות, עד שקודי גאקפו נגח פנימה את השער הראשון ובהמשך גם דייבי קלאסן הצטרף בדרך ל-0:2 על חשבון נבחרת סנגל.

  • לחצו לפנטזי מונדיאל
  • לחצו ל-5 חבר'ה - משחק הניחושים של המונדיאל
  • לחצו לחידון המונדיאל ואולי תזכו ב-500 ש"ח
  • עבור גאקפו וקלאסן, היו אלה שערי הבכורה במסגרת המונדיאל, אלא שהם ממש לא לבד עם ציון הדרך המרגש הזה. למעשה, כל כובשי השערים במשחקי היום השני חגגו בפעם הראשונה עם שער במסגרת המונדיאל - ג'וד בלינגהאם, בוקאיו סאקה, ראחים סטרלינג, מרקוס רשפורד, ג'ק גריליש, מאדי טראמי, טימותי וואה, גארת' בייל וכאמור גאקפו וקלאסן - כולם רשמו שער בכורה בטורניר הכדורגל הגדול ביותר.

    המספרים המעניינים לא מסתיימים כאן. לגאקפו לקח משחק אחד בלבד במונדיאל על מנת לכבוש בנגיחה, דבר שאותו עשה רק פעם אחת במהלך 106 משחקיו בליגה ההולנדית. בכלל, גאקפו חוגג שוב ושוב העונה, זאת כשב-27 הופעותיו עד כה כבש 15 שערים והוסיף 18 בישולים.

    אגב, השער של קלאסן, שנכבש לאחר 98 דקות ו-17 שניות הוא השער השני הכי מאוחר שתועד אי פעם במונדיאל (מאז 1966) שלא בהארכה, זאת אחרי השער המאוחר של טראמי מוקדם יותר היום (102:30). באשר למאמן האוראנג', לואי ואן חאל, הוא ניצח בפעם ה-38 כמאמן הנבחרת ועקף את דיק אדבוקט בראש טבלת כל הזמנים. זה המשחק ה-16 של המאמן בקדנציה האחרונה, והוא עדיין בלתי מנוצח.