הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנגליה המבריקה פשוט השמידה את איראן"

מהמחמאות בממלכה ועד לבלבול של השחקנים בהמנון הלאומי לפני איראן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.22 - 17:16

(התקציר באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2022. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם בעמוד המונדיאל של כאן)

נבחרת אנגליה פתחה את מונדיאל 2022 בסערה. החבורה של גארת סאות'גייט עלתה הערב (שני) להופעת הבכורה שלה בטורניר הענק ועם 2:6 על חשבון איראן חגגה בגדול והעניקה לא מעט תקווה בממלכה.

צפו בתקציר:

 • לחצו לפנטזי מונדיאל
 • לחצו לפנטזי מונדיאל
 • לחצו ל-5 חבר'ה - משחק הניחושים של המונדיאל
 • לחצו לחידון המונדיאל ואולי תזכו ב-500 ש"ח
  • במהלך ההצגה האוהדים האנגלים שמלווים את הנבחרת שלהם שרו פעם נוספת 'הכדורגל מגיע הביתה', ולאחר מכן פצחו בשירת 'סאות'גייט, אתה האחד', זאת כזכור לאחר שהמאמן הלאומי ספג לא מעט ביקורת במהלך הקדנציה שלו על הקווים של הנבחרת.

   מיקה ריצ'רדס, שחקן העבר והפרשן אמר ב-BBC: "אני לא מאמין לזה, זה כל כך מלהיב. עם הלחץ על השחקנים, להגיע ופשוט להרוס את היריבה זה מדהים. איראן לא נבחרת שספגה הרבה שערים בהכנה. בלינגהאם נראה כל כך נינוח מהשנייה הראשונה".

   במקביל, גם ג'רמיין ג'נאס, שחקן העבר ופרשן BBC כיום, החמיא: "אנגליה נראית כמו קבוצה של מועדון, כאילו הם משחקים ביחד כבר עידנים. השחקנים שמחים מהמערך, צריך לשמור על זה".

   "זו דרך מדהימה עבור אנגליה לפתוח את הטורניר הזה", כתבו ב'סקיי', בזמן שב-BBC ציינו: "איראן במקום ה-20 במיקום פיפ"א, אבל זה רק מראה כמה זה לא אומר כלום. אנגליה פשוט השמידה את איראן, יש עוד לא מעט אתגרים גדולים יותר בהמשך. זה היה מרשים מאוד".

   בינתיים, באנגליה שמו לב לקטע משעשע שאירע במהלך שירת ההמנון האנגלי. לפני פתיחת המשחק כשעמדו השחקנים של סאות'גייט לשירת ההמנון חלקים מהם ובינהם מייסון מאונט ולוק שואו התבלבלו במילים של ההמנון, שם שרו "God Save The Queen", במקום "God Save The King", כפי שהם אמורים לעשות בעקבות לכתה של המלכה והשינויים בבית המלוכה האנגלי.